Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Startgruppe | Distance |
1512 | Matthew Nixon
Økologisk Landsforening
| Økologisk Landsforening | Viby J | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Økologisk Landsforening | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
1511 | Rikke Nixon
Økologisk Landsforening
| Økologisk Landsforening | Viby J | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Økologisk Landsforening | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
3025 | Vagn Bjørn | | Risskov | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3024 | Niels Bjørn | | Risskov | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3023 | Charlotte Hagstrøm | | Risskov | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3022 | Birthe Bjørn | | Risskov | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3021 | Anne Bjørn | | Århus C | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
102 | Marie Mogensen | | Århus C | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
101 | Jeppe Thvilum
Circle Triple X
| Circle Triple X | | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Circle Triple X | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
3020 | Villy Lymann | | Harlev J | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3019 | Steen Kvistholm | | Hinnerup | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3018 | Karen Kvistholm | | Hinnerup | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3017 | Jesper Kvistholm | | Hinnerup | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3016 | Helle Kvistholm | | Hinnerup | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3015 | Jannie Kvistholm | | | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
100 | Sinnemarie Thun | | | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
99 | Marianne Thvilum | | Åbyhøj | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
98 | Karen Olsen | | Århus N | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
1510 | Poul Chr. Mogensen | | | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
1509 | Dorte Mogensen | | | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
3014 | Niclas Lykkegård | | Randers | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3013 | Camilla Juul Andersen | | Randers | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3012 | Line Rosengreen Bach | | Århus N | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3011 | Mynte Rosengreen Bach | | Århus N | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3010 | Inge Merete Hansen | | Århus N | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
1508 | Troels Stig Rosengreen Bach | | Hinnerup | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
97 | Kim Sundmark
Krüger A/S
| Krüger A/S | Aarhus | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Krüger A/S | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
96 | Karin Juel Hansen
KRÜGER
| KRÜGER | Malling | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
KRÜGER | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
3009 | Naya Gulborg Christensen | | Hasselager | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3008 | Nadia Gulborg Klemensen | | Hasselager | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3007 | Annette Gulborg Christensen | | Hasselager | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
95 | Lone Bryder | | Aarhus C | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
94 | Birgitte Bertelsen | | | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
93 | Steen Hobolth
Ebeltoft Løb og Motion
| Ebeltoft Løb og Motion | ebeltoft | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Ebeltoft Løb og Motion | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
92 | Nina Hobolth
Ebeltoft løb og motion
| Ebeltoft løb og motion | Ebeltoft | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Ebeltoft løb og motion | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
91 | Maria Selimann Andersen
A Hjort Team
| A Hjort Team | Vejen | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
A Hjort Team | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
90 | Lærke Selimann Andersen
A Hjort Team
| A Hjort Team | Århus C | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
A Hjort Team | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
89 | Lisbeth Selimann Rasmussen
A Hjort Team
| A Hjort Team | Vejle | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
A Hjort Team | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
88 | Birthe Selimann Andersen
A Hjort Team
| A Hjort Team | Vejen | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
A Hjort Team | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
87 | Anne Mette Poulsen
A Hjort Team
| A Hjort Team | Brædstrup | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
A Hjort Team | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
1507 | Sofie Nørgaard Thidemann | | Viby J | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
1506 | Maja Nørgaard Thidemann | | Viby J | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
1505 | Anne Thidemann | | Viby J. | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
3006 | Thea Bayer Skov | | Horsens | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3005 | Lars Bayer Jørgensen | | Horsens | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3004 | Emilie Bayer Skov | | Horsens | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3003 | Susanne Skov | | | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:00 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
86 | Christina Rothenbücher | | Odder | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
85 | Cathy K Green | | Odder | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:00 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
1503 | Gustav Jensen
Puls 8410
| Puls 8410 | Hornslet | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Puls 8410 | Kl. 11:00 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|