Toggle navigation
Events
Kommende events
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
21/08 - REMA 1000 Stafetten for skoler 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
25 km
50 km
75 km
100 km
150 km
200 km
250 km
300 km
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Moldova
Ukendt land
Antal: 472
Startnr.
Deltager
Klub/Firma/Arbejdsplads
Land
Distance
272
Carina Korsholm
Team Tvilling
Team Tvilling
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Tvilling
200 km
271
Ann Sølvsten
AVK Sport
AVK Sport
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
AVK Sport
75 km
270
Niklas Vasby
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
269
Sine Friis
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
268
Bodil Nielsen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
267
Winnie Husted Andersen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
266
Jette Ø. Jeppesen
Padeltennispigerne
Padeltennispigerne
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Padeltennispigerne
100 km
265
Heidi Slyk Simonsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
264
Dagmar Husted
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
263
Julie Slyk Simonsen
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
262
Sophia Bjørn
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
261
Henriette Bjørn
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
260
Anders Nielsen
Team Hattrick
Team Hattrick
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Hattrick
300 km
259
Anita Linding Jacobsen
UKE
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
258
malena thomsen
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
257
Britta Brahe
Aarhus 1900
Aarhus 1900
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Aarhus 1900
75 km
256
Lotte Pelle Haumann
Aarhus 1900
Aarhus 1900
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Aarhus 1900
75 km
255
Morten Mortensen
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
250 km
254
Lise Aagaard Poulsen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
253
Sophie Højgaard Grøn
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
252
Frederikke Thomsen
SMIFF
SMIFF
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
SMIFF
50 km
251
Anna Karina KIrkegaard Thomsen
SMIFF
SMIFF
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
SMIFF
25 km
250
Martin Thomsen
SMIFF
SMIFF
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
SMIFF
100 km
249
Melissa Hedvard
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
248
Kirsten Albertsen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
247
Peter Lindholm
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
246
Sofie Lindholm
Team Plant Power
Team Plant Power
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Plant Power
100 km
245
Rikke Gawinski
Team Plant Power
Team Plant Power
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Plant Power
300 km
244
Kim Lassen
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
250 km
243
Louise Wittrup
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
250 km
242
Christina Andersen
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
241
Anne Mette Møller
Organisation og Ledelse
Organisation og Ledelse
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Organisation og Ledelse
250 km
240
Simone Kleis
Aarhus Kommune
Aarhus Kommune
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Aarhus Kommune
150 km
239
Lene Bække Rønn
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
238
Julie Killerup Kaae
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
300 km
237
Kaare Hedvard
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
236
Jeanette Hedvard
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
235
Demet Kizil
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
234
Rita Adomaityte
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
233
Lisbeth Suralski
UKE
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
232
Emma Andersen
BoligPortal
BoligPortal
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
BoligPortal
75 km
231
Tonie Larsen
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
250 km
230
Karina Viborg Pedersen
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
250 km
229
Tina Salomonsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
228
Tine Roslev
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
227
Morten Linderup Nielsen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
226
Mette Hauge
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
225
Line Sølvkjær Jespersen
Arne Elkjær A/S
Arne Elkjær A/S
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Arne Elkjær A/S
75 km
224
Henrik Hauge
Arne Elkjær A/S
Arne Elkjær A/S
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Arne Elkjær A/S
100 km
223
Jesper Sølvsten
AVK Sport
AVK Sport
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
AVK Sport
50 km
«
1
2
3
4
5
6
7
...
10
»