Startnr. | Deltager | Hold | Firma/Arbejdsplads | Distance |
1846-5 | Mads Thornberg
Regionshospitalet Randers Stafet Hold 1 - 2
| Regionshospitalet Randers Stafe. | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Stafe. | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1846-4 | Alexander Bech Rasmussen
Regionshospitalet Randers Stafet Hold 1 - 2
| Regionshospitalet Randers Stafe. | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Stafe. | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1846-3 | David Alexander Butcher
Regionshospitalet Randers Stafet Hold 1 - 2
| Regionshospitalet Randers Stafe. | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Stafe. | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1846-2 | Berenika Zdyb
Regionshospitalet Randers Stafet Hold 1 - 2
| Regionshospitalet Randers Stafe. | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Stafe. | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1846-1 | Jeanette Gammelgaard Thomsen
Regionshospitalet Randers Stafet Hold 1 - 2
| Regionshospitalet Randers Stafe. | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Stafe. | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
10735-5 | Deltager 5
Dan Jord A/S Walk Hold 1
| Dan Jord A/S Walk Hold 1 | Dan Jord A/S | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Dan Jord A/S Walk Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10735-4 | Deltager 4
Dan Jord A/S Walk Hold 1
| Dan Jord A/S Walk Hold 1 | Dan Jord A/S | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Dan Jord A/S Walk Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10735-3 | Deltager 3
Dan Jord A/S Walk Hold 1
| Dan Jord A/S Walk Hold 1 | Dan Jord A/S | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Dan Jord A/S Walk Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10735-2 | Deltager 2
Dan Jord A/S Walk Hold 1
| Dan Jord A/S Walk Hold 1 | Dan Jord A/S | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Dan Jord A/S Walk Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10735-1 | Deltager 1
Dan Jord A/S Walk Hold 1
| Dan Jord A/S Walk Hold 1 | Dan Jord A/S | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Dan Jord A/S Walk Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10647-5 | Rikke Redmond
Endosko-pigerne hold 2
| Endosko-pigerne hold 2 | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Endosko-pigerne hold 2 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10647-4 | Mie Hougaard
Endosko-pigerne hold 2
| Endosko-pigerne hold 2 | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Endosko-pigerne hold 2 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10647-3 | Mai-Britt Støvring
Endosko-pigerne hold 2
| Endosko-pigerne hold 2 | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Endosko-pigerne hold 2 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10647-2 | Lisa Mortensen
Endosko-pigerne hold 2
| Endosko-pigerne hold 2 | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Endosko-pigerne hold 2 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10647-1 | Line Hougaard Jensen
Endosko-pigerne hold 2
| Endosko-pigerne hold 2 | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Endosko-pigerne hold 2 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10646-5 | Karina S. Pedersen
Endosko-pigerne hold 1
| Endosko-pigerne hold 1 | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Endosko-pigerne hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10646-4 | Jannie Rygaard-Nielsen
Endosko-pigerne hold 1
| Endosko-pigerne hold 1 | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Endosko-pigerne hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10646-3 | Helle K. Sørensen
Endosko-pigerne hold 1
| Endosko-pigerne hold 1 | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Endosko-pigerne hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10646-2 | Hanne Hvam
Endosko-pigerne hold 1
| Endosko-pigerne hold 1 | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Endosko-pigerne hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10646-1 | Mia Vestergaard
Endosko-pigerne hold 1
| Endosko-pigerne hold 1 | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Endosko-pigerne hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
943-5 | Unknown Runner
Syspeople Stafet Team 2
| Syspeople Stafet Team 2 | Syspeople | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Syspeople Stafet Team 2 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
943-4 | Christian Graabæk
Syspeople Stafet Team 2
| Syspeople Stafet Team 2 | Syspeople | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Syspeople Stafet Team 2 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
943-3 | Christina Olsen
Syspeople Stafet Team 2
| Syspeople Stafet Team 2 | Syspeople | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Syspeople Stafet Team 2 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
943-2 | Jesper Henckel
Syspeople Stafet Team 2
| Syspeople Stafet Team 2 | Syspeople | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Syspeople Stafet Team 2 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
943-1 | Adam G. Andersen
Syspeople Stafet Team 2
| Syspeople Stafet Team 2 | Syspeople | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Syspeople Stafet Team 2 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
942-5 | Anders Præstegaard
Syspeople Stafet Team 1
| Syspeople Stafet Team 1 | Syspeople | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Syspeople Stafet Team 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
942-4 | Jakob Anker Nielsen
Syspeople Stafet Team 1
| Syspeople Stafet Team 1 | Syspeople | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Syspeople Stafet Team 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
942-3 | Nis Poulsen
Syspeople Stafet Team 1
| Syspeople Stafet Team 1 | Syspeople | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Syspeople Stafet Team 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
942-2 | Christian Graabæk
Syspeople Stafet Team 1
| Syspeople Stafet Team 1 | Syspeople | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Syspeople Stafet Team 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
942-1 | Jesper G. Andersen
Syspeople Stafet Team 1
| Syspeople Stafet Team 1 | Syspeople | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Syspeople Stafet Team 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
1345-5 | Deltager 5
Ispirazione Stafet Hold 1
| Ispirazione Stafet Hold 1 | Ispirazione | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Ispirazione Stafet Hold 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
1345-4 | Deltager 4
Ispirazione Stafet Hold 1
| Ispirazione Stafet Hold 1 | Ispirazione | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Ispirazione Stafet Hold 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
1345-3 | Deltager 3
Ispirazione Stafet Hold 1
| Ispirazione Stafet Hold 1 | Ispirazione | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Ispirazione Stafet Hold 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
1345-2 | Deltager 2
Ispirazione Stafet Hold 1
| Ispirazione Stafet Hold 1 | Ispirazione | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Ispirazione Stafet Hold 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
1345-1 | Deltager 1
Ispirazione Stafet Hold 1
| Ispirazione Stafet Hold 1 | Ispirazione | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Ispirazione Stafet Hold 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
618-5 | Malene Kristiansen
OMD Danmark Stafet Team 2
| OMD Danmark Stafet Team 2 | OMD Danmark | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
OMD Danmark Stafet Team 2 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
618-4 | Emma Balle
OMD Danmark Stafet Team 2
| OMD Danmark Stafet Team 2 | OMD Danmark | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
OMD Danmark Stafet Team 2 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
618-3 | Morten Aagaard
OMD Danmark Stafet Team 2
| OMD Danmark Stafet Team 2 | OMD Danmark | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
OMD Danmark Stafet Team 2 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
618-2 | Emma Sønderup
OMD Danmark Stafet Team 2
| OMD Danmark Stafet Team 2 | OMD Danmark | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
OMD Danmark Stafet Team 2 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
618-1 | Thomas "Rotte" Lauridsen
OMD Danmark Stafet Team 2
| OMD Danmark Stafet Team 2 | OMD Danmark | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
OMD Danmark Stafet Team 2 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
617-5 | Søren Friis Dam
OMD Danmark Stafet Team 1
| OMD Danmark Stafet Team 1 | OMD Danmark | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
OMD Danmark Stafet Team 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
617-4 | Jakob Belmann
OMD Danmark Stafet Team 1
| OMD Danmark Stafet Team 1 | OMD Danmark | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
OMD Danmark Stafet Team 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
617-3 | Anders Bachmann
OMD Danmark Stafet Team 1
| OMD Danmark Stafet Team 1 | OMD Danmark | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
OMD Danmark Stafet Team 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
617-2 | Sebastian Lassen
OMD Danmark Stafet Team 1
| OMD Danmark Stafet Team 1 | OMD Danmark | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
OMD Danmark Stafet Team 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
617-1 | Martin Smits
OMD Danmark Stafet Team 1
| OMD Danmark Stafet Team 1 | OMD Danmark | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
OMD Danmark Stafet Team 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
10352-5 | Participant 5
Capgemini Walk Team 4
| Capgemini Walk Team 4 | Capgemini | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Capgemini Walk Team 4 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10352-4 | Participant 4
Capgemini Walk Team 4
| Capgemini Walk Team 4 | Capgemini | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Capgemini Walk Team 4 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10352-3 | Participant 3
Capgemini Walk Team 4
| Capgemini Walk Team 4 | Capgemini | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Capgemini Walk Team 4 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10352-2 | Participant 2
Capgemini Walk Team 4
| Capgemini Walk Team 4 | Capgemini | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Capgemini Walk Team 4 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10352-1 | Participant 1
Capgemini Walk Team 4
| Capgemini Walk Team 4 | Capgemini | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Capgemini Walk Team 4 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|