Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
1661 | Jeppe Løgstrup
Portvinsklubben
| Portvinsklubben | B | 10:48 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Portvinsklubben | B | 10:48 | Lørdag 5 km |
|
1662 | Johannes Siebenthal
Portvinsklubben
| Portvinsklubben | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Portvinsklubben | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
1663 | Steen Drue
Portvinsklubben
| Portvinsklubben | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Portvinsklubben | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
1664 | Mogens Andersen
Portvinsklubben
| Portvinsklubben | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Portvinsklubben | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
1665 | Søren Konradsen
Portvinsklubben
| Portvinsklubben | B | 10:48 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Portvinsklubben | B | 10:48 | Lørdag 5 km |
|
1666 | Thomas Larsen
Salling Group
| Salling Group | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Salling Group | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
1667 | Vibeke Sørensen
VIBhouse
| VIBhouse | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
VIBhouse | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
1668 | Mette Enghave | | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
1669 | Henrik Enghave | | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
1670 | Mette-Katrine Francke Andersen | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
1671 | Flemming Brix | | A | 09:30 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 3 km |
|
1672 | Lasse Aaby Andresen
Mårslet FML
| Mårslet FML | B | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Mårslet FML | B | 09:30 | Søndag 5 km |
|
1673 | Sylvester Aaby Andresen | | C | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 09:30 | Søndag 5 km |
|
1674 | Liva Aaby Andresen | | C | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 09:30 | Søndag 5 km |
|
1675 | Marianne Sommer Sørensen | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
1676 | Andreas Lykkebo Sommer | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
1677 | Kirsten-Marie Lykkebo Sommer | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
1678 | Malte Palmfeldt | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
1679 | Frida Palmfeldt | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
1680 | Alma Palmfeldt | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
1681 | Stefanie Palmfeldt | | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
1682 | Johan Palmfeldt | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
1683 | Eva Giltoft Nielsen | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
1684 | Dan Ø. Larsen | | B | 10:03 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 3 km |
|
1685 | Maria Refsgaard | | B | 10:03 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 3 km |
|
1686 | Niels-Erik Tang Sørensen | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
1687 | Tania Rauff | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
1688 | Ida Marie Grubb Strømø | | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
1689 | Søren Knapp | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
1690 | Dennis Vestergaard | | | | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | | | Lørdag 3 km |
|
1691 | Lars Jensen
Assentoft løbeklub
| Assentoft løbeklub | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Assentoft løbeklub | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
1692 | Karina Laursen | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
1693 | Magnus Laursen | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
1694 | Michael Laursen | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
1695 | Mette Laursen | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
1696 | Katrine Holst | | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
1697 | Lars Windtberg
Leighton Foods A/S
| Leighton Foods A/S | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Leighton Foods A/S | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
1698 | Hannah Elisabeth Windtberg | | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
1699 | Michael Johansen | | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
1700 | Helle Groth | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
1701 | Tine Groth | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
1702 | Louise Holde
Assentoft løbeklub
| Assentoft løbeklub | | | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Assentoft løbeklub | | | Lørdag 10 km |
|
1703 | Dorte Bille
Dræbersneglene
| Dræbersneglene | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Dræbersneglene | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
1704 | Simone Ross Toft Bugge
Dræbersneglene
| Dræbersneglene | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Dræbersneglene | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
1705 | Mads Ross Toft Bugge
Dræbersneglene
| Dræbersneglene | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Dræbersneglene | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
1706 | Torben Bugge
Dræbersneglene
| Dræbersneglene | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Dræbersneglene | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
1707 | Julie Pedersen | | B | 10:03 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 3 km |
|
1708 | Sebastian Kærsner | | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
1709 | Claes Rehn | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
1710 | Katrine Rehn
Dogfit
| Dogfit | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Dogfit | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|