Toggle navigation
Events
Kommende events
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
5 KM
10 KM
15 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Norge
Polen
Spanien
Storbritannien
Ukendt land
USA
Antal: 1489
Startnr.
Deltager
Kategori
Klub
Land
Startgruppe
Distance
1474
Unknown 1474 Unknown
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
1493
Unknown 1493 Unknown
-
DEN
Startgruppe F - kl.10:10
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe F - kl.10:10
5 KM
1499
Unknown 1499 Unknown
-
DEN
Startgruppe F - kl.10:10
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe F - kl.10:10
5 KM
1500
Unknown 1500 Unknown
-
DEN
Startgruppe F - kl.10:10
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe F - kl.10:10
5 KM
1498
Unknown 1498 Unknown
-
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
1479
Unknown 1479 Unknown
-
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
1443
Unknown 1443 Unknown
-
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
1495
Kristian Østergaard
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1494
Clara Søberg
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1492
Helene Svane
Aarhus Fremad
-
Aarhus Fremad
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarhus Fremad
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
1491
Jesper Kuhr
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1490
Therese Grønborg
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1489
Hedvig Valbjørn Gydesen
OK Melfar
-
OK Melfar
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
OK Melfar
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
1488
Kenneth Bonde
-
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
1487
Nadia Kjær Christensen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1486
Mille Vilhelmsen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1485
Peter Ole Bjerregaard
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1484
Mikkel Nielsen
-
DEN
21-23 minutter
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
21-23 minutter
5 KM
1483
Mathias Nordberg
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1482
Kasper Juul Christensen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1481
Kathrine Møller
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1480
Søren Kuipers
Team AltOmCykling.dk
-
Team AltOmCykling.dk
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Team AltOmCykling.dk
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
714
Vickie Gordon Christensen
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
1478
Mitchell Seaton
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1477
Carsten Bank
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1472
Tina Heyckendorff-Diebold
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
1471
Linea Blichert-refsgaard
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1470
Linea Blichert-refsgaard
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1469
Signe Stolberg
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1468
Lise Mølgaard
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1465
Mads Stokholm Carlsen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
61
Charlotte Smedegaard
Fru
-
Fru
DEN
Startgruppe B - kl.10:02
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Fru
Startgruppe B - kl.10:02
5 KM
1464
Sophie de La Poype
Run for friendship
-
Run for friendship
DEN
Startgruppe D - kl.10:06
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Run for friendship
Startgruppe D - kl.10:06
5 KM
918
Kristoffer Jakobsen
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
1463
Martin Berg
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1462
Jens Nissen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1461
Peter Oddershede Pedersen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1460
Oliver Ravn Wegener
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1459
Morten Wegener
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1458
Hassan Sheta
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
1457
Eva Eriksen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1456
Michael Vadgaard Jørgensen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
713
Maja Ahle Thomsen
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
675
Rikke Marcussen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
674
Charlotte Marcussen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
1455
Katie Benson
Run For Friendship
-
Run For Friendship
GBR
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Run For Friendship
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
1454
Svend Hansen
Run For Friendship
-
Run For Friendship
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Run For Friendship
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
1453
Jesper Hjermind
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1452
Leszek Szczuka
Crosselite
-
Crosselite
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Crosselite
Startgruppe G - kl.10:12
15 KM
1451
Inge Gerd Salling Jensen
Aarhus Fremad Atletik
-
Aarhus Fremad Atletik
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarhus Fremad Atletik
Startgruppe E - kl.10:08
15 KM
1
2
3
...
30
»