Toggle navigation
Events
Kommende events
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
21/01 - Vinterløbet - Ceres Park 2024
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
5 KM
10 KM
15 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Norge
Polen
Spanien
Storbritannien
Ukendt land
USA
Antal: 1489
Startnr.
Deltager
Kategori
Klub
Land
Startgruppe
Distance
1408
Helle Bach
GRUNDFOS
-
GRUNDFOS
DEN
Startgruppe D - kl.10:06
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
GRUNDFOS
Startgruppe D - kl.10:06
5 KM
1392
Heidi Bjerring
GRUNDFOS
-
GRUNDFOS
DEN
Startgruppe B - kl.10:02
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
GRUNDFOS
Startgruppe B - kl.10:02
10 KM
1383
Rasmus Søelund
GRUNDFOS
-
GRUNDFOS
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
GRUNDFOS
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
1400
Jacqueline Van Ham
GRUNDFOS
-
GRUNDFOS
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
GRUNDFOS
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
1391
David Jesuthasan
Grundfos
-
Grundfos
DEN
Startgruppe B - kl.10:02
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Grundfos
Startgruppe B - kl.10:02
10 KM
1407
Ole Gade
Mårslet Løbeskole
-
Mårslet Løbeskole
DEN
Startgruppe D - kl.10:06
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Mårslet Løbeskole
Startgruppe D - kl.10:06
5 KM
1390
Carl Christian Gydesen
-
DEN
Startgruppe B - kl.10:02
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe B - kl.10:02
10 KM
1399
Szymon Belzyt
Zantyr Sztum
-
Zantyr Sztum
POL
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Zantyr Sztum
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
480
Jakob Frandsen
BevarBagerstoppet PC
-
BevarBagerstoppet PC
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
BevarBagerstoppet PC
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
1389
Christophe Rolland
-
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe A - kl.10:00
10 KM
1398
Emil Koefoed-Nielsen
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
1406
Jacob Koefoed-nielsen
-
DEN
Startgruppe D - kl.10:06
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe D - kl.10:06
10 KM
1421
Karoline Høyby-Clausen
Team RunForFun
-
Team RunForFun
DEN
Startgruppe F - kl.10:10
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Team RunForFun
Startgruppe F - kl.10:10
5 KM
1420
Victor Høyby-Clausen
-
DEN
Startgruppe F - kl.10:10
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe F - kl.10:10
10 KM
1419
Kirsten Høyby
Team RunForFun
-
Team RunForFun
DEN
Startgruppe F - kl.10:10
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Team RunForFun
Startgruppe F - kl.10:10
15 KM
1388
Matthieu Alexandre
Vestas
-
Vestas
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Vestas
Startgruppe A - kl.10:00
10 KM
1397
Nikolaj Ib Boskov
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
1387
Mikkel Bork
Am1900
-
Am1900
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Am1900
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
1396
Katja Poulsen
-
DEN
Startgruppe B - kl.10:02
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe B - kl.10:02
15 KM
1395
Cecilia Lindström
-
DEN
Startgruppe B - kl.10:02
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe B - kl.10:02
10 KM
573
Anja Ydemann
-
DEN
Startgruppe D - kl.10:06
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe D - kl.10:06
15 KM
1405
Anette Sødequist
Kolding Motion
-
Kolding Motion
DEN
Startgruppe D - kl.10:06
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Kolding Motion
Startgruppe D - kl.10:06
15 KM
1386
Emil Kildegaard Olesen
Hjortshøj Løberne
-
Hjortshøj Løberne
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjortshøj Løberne
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
1382
Sara Bork
Fjordens skiklub
-
Fjordens skiklub
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Fjordens skiklub
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
1381
Kim Strudahl
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
1380
Jane Leicht Kjær
Hjortshøj Løberne
-
Hjortshøj Løberne
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjortshøj Løberne
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
1379
Adam Setter Hansen
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
1378
Siri Frederiksen
ark film
-
ark film
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
ark film
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
1377
Marie Rasmussen
Rougsø Runners
-
Rougsø Runners
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Rougsø Runners
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
1376
Betina Jespersen
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
15 KM
1375
Sofie Hjortshøj Hammer-Pedersen
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
1374
Anne-Mette Hjortshøj Abildgaard
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
1373
Emil Melchiorsen
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
1372
Laust Melchiorsen
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
1371
Jesper Sønderby Klitgaard
BMI Løb & Motion
-
BMI Løb & Motion
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
BMI Løb & Motion
Startgruppe A - kl.10:00
10 KM
1370
Frederik Sønderby Klitgaard
BMI Løb & Motion
-
BMI Løb & Motion
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
BMI Løb & Motion
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
1369
Bjørn Sangill
Sangill design
-
Sangill design
DEN
Startgruppe D - kl.10:06
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Sangill design
Startgruppe D - kl.10:06
5 KM
1368
Jørgen Viuf-Herseth
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
1367
Martin Berg
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
1366
Gitte Mortensen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
1365
Carla Mortensen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
1364
Magnus Stecher Nielsen
Hirtshals
-
Hirtshals
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hirtshals
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
1363
Brian Bergmann Pedersen
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
1362
Heidi Videbech
-
DEN
Startgruppe D - kl.10:06
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe D - kl.10:06
5 KM
1361
Lars Hasle Christoffersen
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
1360
Susanne Hasle Christoffersen
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
1359
Rasmus Lunden
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
1358
Jan Knudsen
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
1357
Monica Jacobsen
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
1356
Jesper Porsfelt
LIF Løb & motion
-
LIF Løb & motion
DEN
Startgruppe B - kl.10:02
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
LIF Løb & motion
Startgruppe B - kl.10:02
10 KM
«
1
2
3
4
5
...
30
»