Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Startgruppe | Distance |
76 | Bettina Kidde Lynggaard | | Hadsten | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
75 | Linda Hansen | | Solbjerg | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
74 | Rikke Nielsen
Hinnerup Løberne
| Hinnerup Løberne | Hinnerup | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Hinnerup Løberne | A | 5 KM |
|
73 | Marianne Nielsen | | Hinnerup | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
72 | Hanne Brusen Nielsen
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | Viby J | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 | A | 5 KM |
|
71 | Emily Harbo | | Aarhus C | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
70 | Emilie Bendix | | Aarhus N | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
69 | Melissa Motzfeldt
Det.. Det en hjort
| Det.. Det en hjort | Aarhus C | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Det.. Det en hjort | A | 5 KM |
|
68 | Mette Klaaborg Laursen
Det.. Det en hjort
| Det.. Det en hjort | Aarhus C | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Det.. Det en hjort | A | 5 KM |
|
67 | René Hougaard
Det.. Det en hjort
| Det.. Det en hjort | Aarhus C | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Det.. Det en hjort | A | 5 KM |
|
66 | Henriette Hultmann
Vestas
| Vestas | Hinnerup | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Vestas | A | 5 KM |
|
65 | Morten Hollænder Beeck | | Aarhus N | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
64 | Mathias Bastrup Pedersen | | Aarhus C | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
63 | Lene Lyng
Curare - Zoneterapi og Massage
| Curare - Zoneterapi og Massage | Sabro | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Curare - Zoneterapi og Massage | A | 5 KM |
|
62 | Marianne kirk Jensen
Team Århus Arrest/RUNAAR
| Team Århus Arrest/RUNAAR | Astrup | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Århus Arrest/RUNAAR | A | 5 KM |
|
61 | Jens Blaabjerg | | Ikast | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
60 | Jakob Damgaard Asmussen | | Beder | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
59 | Christine Damgaard Asmussen | | Århus | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
58 | Anne Damgaard Asmussen | | Beder | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
57 | Susanne Brøgger
Ebeltoft Løb og Motion
| Ebeltoft Løb og Motion | Ebeltoft | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Ebeltoft Løb og Motion | A | 5 KM |
|
56 | Rikke Hougaard | | Ry | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
55 | Gitte Plønd Sørensen
Ebeltoft Løb og Motion
| Ebeltoft Løb og Motion | Ebeltoft | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Ebeltoft Løb og Motion | A | 5 KM |
|
54 | Hanne Drud
Hanne Drud
| Hanne Drud | Hornslet | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Hanne Drud | A | 5 KM |
|
53 | Allan Stoltenborg | | Århus N | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
52 | Joan Wardinghus Persen
RunningWild
| RunningWild | Aarhus N | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
RunningWild | A | 5 KM |
|
51 | Mogens Christensen
Allingåbro Løbeklub
| Allingåbro Løbeklub | Ørsted | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Allingåbro Løbeklub | A | 5 KM |
|
50 | Gunver Buhl
Allingåbro Løbeklub
| Allingåbro Løbeklub | Ørsted | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Allingåbro Løbeklub | A | 5 KM |
|
49 | Leif Giversen
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | Højbjerg | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Aarhus 1900 | A | 5 KM |
|
47 | Dorthe Sandholdt Kristiansen | | Jelling | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
46 | Heidi Danielsen
Jelling løbeklub
| Jelling løbeklub | Jelling | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Jelling løbeklub | A | 5 KM |
|
45 | Kamilla Bansmann Tusch | | Skødstrup | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
44 | Marianne Bansmann | | Skødstrup | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
43 | Sidsel Dorph-Jensen | | Aarhus C | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
42 | Donnie Svendsen | | Thorsø | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
41 | Gitte Nielsen | | Hinnerup | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
40 | Gitte Løwenstein
Hinnerup Løberne
| Hinnerup Løberne | Hinnerup | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Hinnerup Løberne | A | 5 KM |
|
39 | Anita Kirk Hørdum
Hørning Ude-Motion
| Hørning Ude-Motion | Hørning | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Hørning Ude-Motion | A | 5 KM |
|
38 | Hans Jørgen Pedersen
Crazy Feet
| Crazy Feet | Give | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Crazy Feet | A | 5 KM |
|
37 | Morten Lyng Pedersen | | Aarhus | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
36 | Emma Lyng Pedersen | | Aarhus | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
35 | Kirsten Ebsen
Crazy Feet
| Crazy Feet | Brædstrup | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Crazy Feet | A | 5 KM |
|
34 | Simon Nørgaard
MTB Trail Explorers
| MTB Trail Explorers | Trige | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
MTB Trail Explorers | A | 5 KM |
|
33 | Anne Mette Dyg | | Give | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
32 | Jeanet Bak Bluhm Hansen
Columbus Running Explorers
| Columbus Running Explorers | Skanderborg | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Columbus Running Explorers | A | 5 KM |
|
31 | Helle Ravn
Columbus Running Explorers
| Columbus Running Explorers | Skanderborg | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Columbus Running Explorers | A | 5 KM |
|
30 | Lisbeth Sahlertz Nielsen
Columbus Running Explorers
| Columbus Running Explorers | Skanderborg | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Columbus Running Explorers | A | 5 KM |
|
29 | Randi Vind-von Heymann
Harlev løb og motion
| Harlev løb og motion | Aarhus C | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Harlev løb og motion | A | 5 KM |
|
28 | Ulf Vind-von Heymann
Solbjerg Runners
| Solbjerg Runners | Solbjerg | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Solbjerg Runners | A | 5 KM |
|
27 | Ilse Kirk | | Silkeborg | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|
26 | Signe Storgaard | | Tranbjerg J | A | 5 KM |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | A | 5 KM |
|