Toggle navigation
Events
Kommende events
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
21/08 - REMA 1000 Stafetten for skoler 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
Moesgaard Trail Run
5KM
10 KM
15 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Ukendt land
Antal: 672
Startnr.
Deltager
Klub
Land
Tid
Distance
327
Ulrikke Holm Jensen
DEN
C - start: 10:04
10 KM
Klub
Tid
Distance
-
C - start: 10:04
10 KM
326
Peter Bryan-Lund
DEN
C - start: 10:04
10 KM
Klub
Tid
Distance
-
C - start: 10:04
10 KM
325
Selma Laugesen
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
324
Lea Bøgelund Laugesen
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
323
Pernille Løvig
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
322
Claus Hviid Egesbæk
GPP Arkitekter
GPP Arkitekter
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
GPP Arkitekter
A - start: 10:00
5KM
321
Lene Sørensen
Europcar
Europcar
DEN
A - start: 10:00
10 KM
Klub
Tid
Distance
Europcar
A - start: 10:00
10 KM
320
Jesper Bech Tanderup
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
319
Pia Rasmussen
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
318
Mikkel Thesbjerg Andersen
DEN
B - Start: 10:02
5KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
5KM
317
Mikkel Bendixen
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
316
Cristina Corti
DEN
B - Start: 10:02
10 KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
10 KM
315
Robert Sulea
DEN
B - Start: 10:02
5KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
5KM
314
Thomas Rugi Dahl
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
313
Jesper Hornsleth
DEN
B - Start: 10:02
10 KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
10 KM
312
Greta Kähler
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
311
Matilde Skinneholm
DEN
B - Start: 10:02
5KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
5KM
310
Isabella Møller
DEN
B - Start: 10:02
5KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
5KM
309
Andra Chiriac
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
308
Rasmus Søelund
DEN
A - start: 10:00
15 KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
15 KM
307
Stinne Skjøth Winde Zickert
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
306
Ulrich Zickert
DEN
A - start: 10:00
10 KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
10 KM
305
Casper Jensen
Uber
Uber
DEN
B - Start: 10:02
10 KM
Klub
Tid
Distance
Uber
B - Start: 10:02
10 KM
304
Lone Lilliendahl Andreasen
DEN
B - Start: 10:02
15 KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
15 KM
303
Mette Prause Brahe
Aarhus 1900 Kick
Aarhus 1900 Kick
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
Aarhus 1900 Kick
A - start: 10:00
5KM
302
Anders Horsholt Tychsen
DEN
A - start: 10:00
15 KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
15 KM
301
Jeanette Karulf
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
300
Morten Foli
DEN
A - start: 10:00
15 KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
15 KM
299
Lars Petersen
Rema 1000 Mårslet
Rema 1000 Mårslet
DEN
A - start: 10:00
10 KM
Klub
Tid
Distance
Rema 1000 Mårslet
A - start: 10:00
10 KM
298
Kent Thorsø Friborg
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
297
Jan Birk Sørensen
Danske Bank
Danske Bank
DEN
B - Start: 10:02
10 KM
Klub
Tid
Distance
Danske Bank
B - Start: 10:02
10 KM
296
Joan Sundby
Randers Freja Atletik og Motion
Randers Freja Atletik og Motion
DEN
B - Start: 10:02
10 KM
Klub
Tid
Distance
Randers Freja Atletik og Motion
B - Start: 10:02
10 KM
295
Sanne Baden
HPM DIRTY PAWS
HPM DIRTY PAWS
DEN
B - Start: 10:02
5KM
Klub
Tid
Distance
HPM DIRTY PAWS
B - Start: 10:02
5KM
294
lars kristensen
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
293
Henriette Ejstrup
DEN
C - start: 10:04
5KM
Klub
Tid
Distance
-
C - start: 10:04
5KM
292
Nina Gehr
DEN
C - start: 10:04
5KM
Klub
Tid
Distance
-
C - start: 10:04
5KM
291
Caspar Halbye
DEN
A - start: 10:00
10 KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
10 KM
290
Elias Larsen Sojat
DEN
B - Start: 10:02
5KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
5KM
289
David Larsen Sojat
DEN
A - start: 10:00
5KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
5KM
288
Anders Larsen
DEN
B - Start: 10:02
15 KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
15 KM
287
Brian Oster Hansen
Aarhus 1900 A/L
Aarhus 1900 A/L
DEN
A - start: 10:00
15 KM
Klub
Tid
Distance
Aarhus 1900 A/L
A - start: 10:00
15 KM
286
Michael Madsen
DEN
A - start: 10:00
15 KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
15 KM
284
Kasper Andersen
DEN
A - start: 10:00
15 KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
15 KM
283
Winnie Rasmussen
DEN
C - start: 10:04
5KM
Klub
Tid
Distance
-
C - start: 10:04
5KM
282
Thomas Borrisholt
DEN
A - start: 10:00
15 KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
15 KM
281
Birgitte Jensen
Randers Freja Atletik og Motion
Randers Freja Atletik og Motion
DEN
B - Start: 10:02
15 KM
Klub
Tid
Distance
Randers Freja Atletik og Motion
B - Start: 10:02
15 KM
280
Michel Risager
DEN
A - start: 10:00
10 KM
Klub
Tid
Distance
-
A - start: 10:00
10 KM
279
Stine Bonde
DEN
B - Start: 10:02
5KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
5KM
278
Brian Bonde
DEN
B - Start: 10:02
5KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
5KM
277
Amalie Klit Schierup
DEN
B - Start: 10:02
15 KM
Klub
Tid
Distance
-
B - Start: 10:02
15 KM
«
1
2
...
6
7
8
9
10
...
14
»