Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
2412 | Martin Rindom | | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
2413 | Janus Boe Landry | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
2414 | Anne Vendelbo Ølund | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
2415 | Katrine Aakjær Nielsen
Team Aarhus Motion
| Team Aarhus Motion | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Team Aarhus Motion | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
2416 | Steven Sinding | | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
2417 | Martin Hyldgaard | | A | 10:45 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Søndag 10 km |
|
2418 | Jesper Hyldgaard | | A | 10:45 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Søndag 10 km |
|
2419 | Jane Clausen | | A | 10:25 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Søndag 3 km |
|
2420 | Mikkel Poulsen
Team Møldrup
| Team Møldrup | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Team Møldrup | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
2421 | Hans Brøndum | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
2422 | Mathias Munk Hansen
EnergySolution A/S
| EnergySolution A/S | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
EnergySolution A/S | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
2423 | Morten Christensen | | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
2424 | Daniel Thygesen
Als Viking
| Als Viking | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Als Viking | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
2425 | Freya Saabye | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
2426 | Lasse Rasmussen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
2427 | Mette Saabye | | A | 10:25 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km walk |
|
2428 | Tobias Jensen | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
2429 | Palle Andersen | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
2430 | Marie Celina Høj Mostafa | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
2431 | Heino Rasmussen | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
2432 | Konstantinos Alexiou | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
2433 | Liv Eriksen | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
2434 | Marius Laursen | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
2435 | Anton Hougaard | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
2436 | Casper Laursen
Kinnarps A/S
| Kinnarps A/S | A | 10:31 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Kinnarps A/S | A | 10:31 | Lørdag 3 km walk |
|
2437 | Martin Hyldgaard | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
2438 | Lotte Laustsen | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
2439 | Nana Bakmann | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
2440 | Louise Madsen | | A | 09:53 | Søndag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:53 | Søndag 3 km walk |
|
2441 | Trine Anderson | | A | 09:53 | Søndag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:53 | Søndag 3 km walk |
|
2442 | Anton Hudtloff Viinberg | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
2443 | Maria Johanson Press
Norddjursløberne
| Norddjursløberne | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Norddjursløberne | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
2444 | Elias Faust Rasmussen | | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
2445 | Tessa Faust Rasmussen | | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
2446 | Frederik Glad Petersen | | B | 10:48 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:48 | Lørdag 5 km |
|
2447 | Vita Glad Petersen | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
2448 | Lizette Jensen
Ringe løbeklub
| Ringe løbeklub | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Ringe løbeklub | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
2449 | Christina Jakobsen | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
2450 | Oliver Jakobsen | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
2451 | Freja Lisbjerg | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
2452 | Luna Lisbjerg | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
2453 | Magnus Lisbjerg | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
2454 | Jesper Rasmussen | | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
2455 | Anja Lund Skovaa
Assentoft løbeklub
| Assentoft løbeklub | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Assentoft løbeklub | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
2456 | Anne Sønderkjær Outzen | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
2457 | Nicolai Kissow | | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
2458 | John Kissow | | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
2459 | Mads Samsøe Justesen | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
2460 | Felix Samsøe Justesen | | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
2461 | Liva Samsøe Justesen | | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|