Startnr. | Deltager | Hold | Firma/Arbejdsplads | Distance |
337-5 | Deltager 5
RUN 1
| RUN 1 | Jobcenter Skejbygårdsvej | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
RUN 1 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
337-4 | Deltager 4
RUN 1
| RUN 1 | Jobcenter Skejbygårdsvej | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
RUN 1 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
337-3 | Deltager 3
RUN 1
| RUN 1 | Jobcenter Skejbygårdsvej | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
RUN 1 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
337-2 | Deltager 2
RUN 1
| RUN 1 | Jobcenter Skejbygårdsvej | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
RUN 1 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
337-1 | Deltager 1
RUN 1
| RUN 1 | Jobcenter Skejbygårdsvej | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
RUN 1 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
366-5 | Andreas Reidel
Musikhuset - Back Stage 2
| Musikhuset - Back Stage 2 | Musikhuset Aarhus | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
Musikhuset - Back Stage 2 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
366-4 | Henrik Lindrum
Musikhuset - Back Stage 2
| Musikhuset - Back Stage 2 | Musikhuset Aarhus | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
Musikhuset - Back Stage 2 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
366-3 | Tommy Jacobsen
Musikhuset - Back Stage 2
| Musikhuset - Back Stage 2 | Musikhuset Aarhus | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
Musikhuset - Back Stage 2 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
366-2 | Hans Buch 2
Musikhuset - Back Stage 2
| Musikhuset - Back Stage 2 | Musikhuset Aarhus | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
Musikhuset - Back Stage 2 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
366-1 | Hans Buch 1
Musikhuset - Back Stage 2
| Musikhuset - Back Stage 2 | Musikhuset Aarhus | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
Musikhuset - Back Stage 2 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
365-5 | Nicolai Lehmann
Musikhuset - Back Stage 1
| Musikhuset - Back Stage 1 | Musikhuset Aarhus | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
Musikhuset - Back Stage 1 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
365-4 | Henrik Hambro
Musikhuset - Back Stage 1
| Musikhuset - Back Stage 1 | Musikhuset Aarhus | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
Musikhuset - Back Stage 1 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
365-3 | Danni Kjær
Musikhuset - Back Stage 1
| Musikhuset - Back Stage 1 | Musikhuset Aarhus | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
Musikhuset - Back Stage 1 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
365-2 | Nadia Gulborg
Musikhuset - Back Stage 1
| Musikhuset - Back Stage 1 | Musikhuset Aarhus | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
Musikhuset - Back Stage 1 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
365-1 | Johannes Ørum
Musikhuset - Back Stage 1
| Musikhuset - Back Stage 1 | Musikhuset Aarhus | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
Hold | Distance |
Musikhuset - Back Stage 1 | 5 x 5 km stafet, onsdag |
|
371-5 | Kim Hattens
Team 3.B
| Team 3.B | Stensagerskolen | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Team 3.B | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
371-4 | Gitte Wedel
Team 3.B
| Team 3.B | Stensagerskolen | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Team 3.B | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
371-3 | Mathias Klogborg
Team 3.B
| Team 3.B | Stensagerskolen | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Team 3.B | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
371-2 | Martin Præstekjær
Team 3.B
| Team 3.B | Stensagerskolen | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Team 3.B | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
371-1 | Janni Frandsen
Team 3.B
| Team 3.B | Stensagerskolen | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Team 3.B | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
10597-5 | Steffen Poulsen
Åby SFO 2
| Åby SFO 2 | Åby Skole SFO | 5 km Walk, torsdag |
|
Hold | Distance |
Åby SFO 2 | 5 km Walk, torsdag |
|
10597-4 | Jørgen Sørensen
Åby SFO 2
| Åby SFO 2 | Åby Skole SFO | 5 km Walk, torsdag |
|
Hold | Distance |
Åby SFO 2 | 5 km Walk, torsdag |
|
10597-3 | Helle Hygum
Åby SFO 2
| Åby SFO 2 | Åby Skole SFO | 5 km Walk, torsdag |
|
Hold | Distance |
Åby SFO 2 | 5 km Walk, torsdag |
|
10597-2 | Pernille Ehlers
Åby SFO 2
| Åby SFO 2 | Åby Skole SFO | 5 km Walk, torsdag |
|
Hold | Distance |
Åby SFO 2 | 5 km Walk, torsdag |
|
10597-1 | Claus Thygesen
Åby SFO 2
| Åby SFO 2 | Åby Skole SFO | 5 km Walk, torsdag |
|
Hold | Distance |
Åby SFO 2 | 5 km Walk, torsdag |
|
199-5 | Poul Petersen
Åby SFO1
| Åby SFO1 | Åby Skole SFO | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Åby SFO1 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
199-4 | Niels Bjerregaard
Åby SFO1
| Åby SFO1 | Åby Skole SFO | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Åby SFO1 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
199-3 | Lasse Rasmussen
Åby SFO1
| Åby SFO1 | Åby Skole SFO | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Åby SFO1 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
199-2 | Dorte andersen
Åby SFO1
| Åby SFO1 | Åby Skole SFO | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Åby SFO1 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
199-1 | Claus Teute
Åby SFO1
| Åby SFO1 | Åby Skole SFO | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Åby SFO1 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1706-5 | Karl Nielsen
Ørsted HEV 2
| Ørsted HEV 2 | studstrupværket | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Ørsted HEV 2 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1706-4 | Søren Sig Frandsen
Ørsted HEV 2
| Ørsted HEV 2 | studstrupværket | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Ørsted HEV 2 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1706-3 | Kim Brødsgaard Jørgensen
Ørsted HEV 2
| Ørsted HEV 2 | studstrupværket | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Ørsted HEV 2 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1706-2 | Kenneth Søllingvraa Jørgensen
Ørsted HEV 2
| Ørsted HEV 2 | studstrupværket | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Ørsted HEV 2 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1706-1 | Peder Remme Christensen
Ørsted HEV 2
| Ørsted HEV 2 | studstrupværket | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Ørsted HEV 2 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1705-5 | Lasse Møller Sørensen
Ørsted HEV 1
| Ørsted HEV 1 | studstrupværket | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Ørsted HEV 1 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1705-4 | Kasper Bruun Sørensen
Ørsted HEV 1
| Ørsted HEV 1 | studstrupværket | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Ørsted HEV 1 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1705-3 | Ragnar Herdalur
Ørsted HEV 1
| Ørsted HEV 1 | studstrupværket | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Ørsted HEV 1 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1705-2 | Jan Nørlund Kristensen
Ørsted HEV 1
| Ørsted HEV 1 | studstrupværket | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Ørsted HEV 1 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1705-1 | Brian Mortensen
Ørsted HEV 1
| Ørsted HEV 1 | studstrupværket | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Ørsted HEV 1 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
10227-5 | Hans Andersen
FBI
| FBI | Frederiksbjerg El | 5 km Walk, torsdag |
|
Hold | Distance |
FBI | 5 km Walk, torsdag |
|
10227-4 | Ole Sønnichsen
FBI
| FBI | Frederiksbjerg El | 5 km Walk, torsdag |
|
Hold | Distance |
FBI | 5 km Walk, torsdag |
|
10227-3 | Jørgen Ravn
FBI
| FBI | Frederiksbjerg El | 5 km Walk, torsdag |
|
Hold | Distance |
FBI | 5 km Walk, torsdag |
|
10227-2 | Johnny Stewen
FBI
| FBI | Frederiksbjerg El | 5 km Walk, torsdag |
|
Hold | Distance |
FBI | 5 km Walk, torsdag |
|
10227-1 | Britta Nielsen
FBI
| FBI | Frederiksbjerg El | 5 km Walk, torsdag |
|
Hold | Distance |
FBI | 5 km Walk, torsdag |
|
1762-5 | Deltager 5
Verdo Mix 4
| Verdo Mix 4 | Verdo | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Verdo Mix 4 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1762-4 | Deltager 4
Verdo Mix 4
| Verdo Mix 4 | Verdo | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Verdo Mix 4 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1762-3 | Deltager 3
Verdo Mix 4
| Verdo Mix 4 | Verdo | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Verdo Mix 4 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1762-2 | Deltager 2
Verdo Mix 4
| Verdo Mix 4 | Verdo | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Verdo Mix 4 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
1762-1 | Deltager 1
Verdo Mix 4
| Verdo Mix 4 | Verdo | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Hold | Distance |
Verdo Mix 4 | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|