Startnr. | Deltager | Hold | Skole | Distance |
759-3 | Thomas Jensen
7c 6
| 7c 6 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 6 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
759-2 | Victoria Vejrup Richter
7c 6
| 7c 6 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 6 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
759-1 | Soha Husna Dilawarzada
7c 6
| 7c 6 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 6 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
758-3 | Signe Brok Pedersen
7c 5
| 7c 5 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 5 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
758-2 | Phillip Kjærulf Søgaard
7c 5
| 7c 5 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 5 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
758-1 | Omar Kallab
7c 5
| 7c 5 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 5 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
757-3 | Natalie Tang Overgaard
7c 4
| 7c 4 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 4 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
757-2 | Molly Marie Sommer Zacho Lutzen
7c 4
| 7c 4 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 4 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
757-1 | Milo Morsø Mandsfeldt Ceylan
7c 4
| 7c 4 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 4 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
756-3 | Matthias Aleksander Kjær Uhre
7c 3
| 7c 3 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 3 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
756-2 | Mathias Houlberg Jensen
7c 3
| 7c 3 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 3 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
756-1 | Liva Emilie Jerner Skovly
7c 3
| 7c 3 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 3 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
755-3 | Jonas Adam Pereira Espensen
7c 2
| 7c 2 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 2 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
755-2 | Jonas Abildgaard Westergreen
7c 2
| 7c 2 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 2 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
755-1 | Isabella Sofie Løkka Bulow
7c 2
| 7c 2 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 2 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
754-3 | Holger Nohns Døring
7c 1
| 7c 1 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 1 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
754-2 | Hjalte Pauli Lykke Mønsted
7c 1
| 7c 1 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 1 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
754-1 | Frederik Klit Mikkelsen
7c 1
| 7c 1 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c 1 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
753-3 | Felix Woldum Tordrup
7c
| 7c | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
753-2 | Eygló Hera Illugadóttir
7c
| 7c | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
753-1 | Elias Victor Schultz
7c
| 7c | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
752-3 | Christian Uldall Nielsen
7c
| 7c | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
752-2 | Christian Akram Mamissa
7c
| 7c | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
752-1 | Amalie Grøndal
7c
| 7c | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
7c | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
751-3 | Deltager 3
6b - 7
| 6b - 7 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 7 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
751-2 | Deltager 2
6b - 7
| 6b - 7 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 7 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
751-1 | William Johnson
6b - 7
| 6b - 7 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 7 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
750-3 | Sofia Sørensen
6b - 6
| 6b - 6 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 6 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
750-2 | Tobias Lykke
6b - 6
| 6b - 6 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 6 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
750-1 | ekstra ekstra
6b - 6
| 6b - 6 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 6 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
749-3 | Silje Thusgaard
6b - 5
| 6b - 5 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 5 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
749-2 | William Johnson
6b - 5
| 6b - 5 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 5 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
749-1 | Nanna Bundgaard
6b - 5
| 6b - 5 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 5 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
748-3 | Mathilde Strøm
6b - 4
| 6b - 4 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 4 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
748-2 | Mathias Daugaard
6b - 4
| 6b - 4 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 4 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
748-1 | Marie Ravn
6b - 4
| 6b - 4 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 4 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
747-3 | Magnus Sandberg
6b - 3
| 6b - 3 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 3 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
747-2 | Mads Frandsen
6b - 3
| 6b - 3 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 3 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
747-1 | Lykke Hansen
6b - 3
| 6b - 3 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 3 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
746-3 | Felix Wagner
6b - 2
| 6b - 2 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 2 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
746-2 | sofia sørensen
6b - 2
| 6b - 2 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 2 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
746-1 | Caroline Klarskov
6b - 2
| 6b - 2 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 2 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
745-3 | Alexander Nordahl
6b - 1
| 6b - 1 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 1 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
745-2 | Bertil Kornholt
6b - 1
| 6b - 1 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 1 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
745-1 | tobias lykke
6b - 1
| 6b - 1 | Bavnehøj Skole | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6b - 1 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
744-3 | Deltager 3
6.B - 8
| 6.B - 8 | Rundhøjskolen | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6.B - 8 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
744-2 | Deltager 2
6.B - 8
| 6.B - 8 | Rundhøjskolen | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6.B - 8 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
744-1 | Deltager 1
6.B - 8
| 6.B - 8 | Rundhøjskolen | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6.B - 8 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
743-3 | Suhajla 3
6.B - 7
| 6.B - 7 | Rundhøjskolen | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6.B - 7 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
743-2 | Marley 2
6.B - 7
| 6.B - 7 | Rundhøjskolen | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|
Hold | Distance |
6.B - 7 | REMA 1000 Stafetten for skoler |
|