Deltagerliste: Ree Park Safari Run 2020 25. april - 26. april 2020
Antal: 2467
Startnr. Deltager KategoriDistance
Ukendt Deltager-Lørdag 3 km Walk - lørdag
Ukendt Deltager-Lørdag 3 km Walk - lørdag
Ole IversenM50-59Lørdag 10 km - lørdag
Nanna KabelK20-29Lørdag 10 km - lørdag
Signe IversenK20-29Lørdag 10 km - lørdag
Ida IversenK20-29Lørdag 10 km - lørdag
Anni Rix Klibo PedersenK40-49Lørdag 3 km Walk - lørdag
Martin Rix Klibo PedersenM30-39Lørdag 3 km Walk - lørdag
Jakob Rix Klibo PedersenM0-14Lørdag 3 km Walk - lørdag
Julie Lykke Rix Klibo PedersenK0-14Lørdag 3 km Walk - lørdag
Andreas LanghornM0-14Lørdag 10 km - lørdag
Emil MohrsenM0-14Lørdag 3 km - lørdag
Rasmus MohrsenM0-14Lørdag 3 km - lørdag
Oliver MohrsenM0-14Lørdag 3 km - lørdag
Jess MohrsenM40-49Lørdag 3 km - lørdag
Sarah MohrsenK30-39Lørdag 3 km - lørdag
Mia SørensenK30-39Lørdag 5 km - lørdag
Carsten HøjlandM40-49Lørdag 5 km - lørdag
Anita Van WestbroekK40-49Lørdag 5 km - lørdag
Helle ChristiansenK20-29Lørdag 10 km - lørdag
Julie ChristiansenK20-29Lørdag 10 km - lørdag
Jan Michael PedersenM50-59Lørdag 5 km - lørdag
Betina ThomsenK50-59Lørdag 5 km - lørdag
Christina RichterK20-29Lørdag 5 km - lørdag
Steffen RuppertM20-29Lørdag 5 km - lørdag
Josefine TranholmK0-14Lørdag 5 km - lørdag
Søren TranholmM40-49Lørdag 5 km - lørdag
Anja HømlundK40-49Lørdag 5 km - lørdag
Samantha SabadoK30-39Lørdag 5 km - lørdag
Ole SteenM30-39Lørdag 5 km - lørdag
Isabella PillsburgK40-49Lørdag 10 km - lørdag
Brian Haugaard RasmussenM40-49Lørdag 10 km - lørdag
Annie Balling MaibomK60-69Lørdag 3 km Walk - lørdag
Pia Havgaard SmitK40-49Lørdag 5 km - lørdag
Søren SmitM40-49Lørdag 5 km - lørdag
Emil Havgaard SmitM15-19Lørdag 5 km - lørdag
Mikkel Havgaard SmitM0-14Lørdag 5 km - lørdag
Malthe Havgaard SmitM0-14Lørdag 5 km - lørdag
Katrine Pless GotfredsenK20-29Lørdag 10 km - lørdag
Anne RasmussenK20-29Lørdag 10 km - lørdag
Rune Mørch NygaardM30-39Søndag 10 km - søndag
Kim ChristophersenK30-39Lørdag 10 km - lørdag
Christina ThomsenK20-29Lørdag 5 km - lørdag
Annette LøngaardK50-59Lørdag 5 km - lørdag
Mia OlsenK30-39Lørdag 10 km - lørdag
Lasse OlsenM30-39Lørdag 10 km - lørdag
Jan LøngaardM50-59Lørdag 10 km - lørdag
Helene OlsenK30-39Lørdag 10 km - lørdag
Asbjørn TopbejrgM20-29Lørdag 10 km - lørdag
Laura CallesenK20-29Lørdag 5 km - lørdag