Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
46 | Elly Hedegaard Andersen | | Over 35 minutter | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Over 35 minutter | 7 KM |
|
45 | Ken Fallesen | | Over 35 minutter | 4 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Over 35 minutter | 4 KM |
|
44 | Bente Fallesen | | Over 35 minutter | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Over 35 minutter | 7 KM |
|
43 | Martin Bentzen
Ambassadør Team Aarhus Motion
| Ambassadør Team Aarhus Motion | 31-34 minutter | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
Ambassadør Team Aarhus Motion | 31-34 minutter | 7 KM |
|
42 | Poul Steffensen | | Over 35 minutter | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Over 35 minutter | 7 KM |
|
41 | Lisbeth Steffensen | | Over 35 minutter | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Over 35 minutter | 7 KM |
|
40 | Jonna Petersen | | Over 35 minutter | 7 KM WALK |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Over 35 minutter | 7 KM WALK |
|
39 | Annie Sølvsten Jensen
Århus motion
| Århus motion | Start: 10:02 | 4 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
Århus motion | Start: 10:02 | 4 KM |
|
38 | Magnus Vang Thomsen | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
37 | Lisbeth Pedersen | | Start: 10:02 | 4 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:02 | 4 KM |
|
36 | Sofie Thinggaard | | Start: 10:02 | 4 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:02 | 4 KM |
|
35 | Phuong Nguyen
PN Design
| PN Design | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
PN Design | Start: 10:04 | 7 KM |
|
34 | Lone Rasmussen | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
33 | Cathrine Brix | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
32 | Mathias Jessen | | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:02 | 7 KM |
|
31 | Pernille Steppat | | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:02 | 7 KM |
|
30 | Peter Bryan-Lund | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
29 | Marcus Sonne
Herlev Tri og Motion
| Herlev Tri og Motion | Start: 10:04 | 4 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
Herlev Tri og Motion | Start: 10:04 | 4 KM |
|
28 | Hang pham Jensen | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
25 | Camilla Braagaard | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
24 | Louise Braagaard | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
27 | Jytte Rands | | Start: 10:06 | 4 KM WALK |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:06 | 4 KM WALK |
|
26 | Elisabeth Rands | | Start: 10:06 | 4 KM WALK |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:06 | 4 KM WALK |
|
23 | Pia Kløjgård Jensen | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
22 | Tina Stefansson | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
21 | Anne-Marie Moss | | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:02 | 7 KM |
|
20 | Jan Kjærsgaard
Massøren Jan Kjærsgaard
| Massøren Jan Kjærsgaard | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
Massøren Jan Kjærsgaard | Start: 10:02 | 7 KM |
|
19 | Inge Dam
VIDA
| VIDA | Start: 10:06 | 4 KM WALK |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
VIDA | Start: 10:06 | 4 KM WALK |
|
18 | Gitte Ottesen | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
17 | Arly Badstue
Bad Stew
| Bad Stew | Start: 10:04 | 4 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
Bad Stew | Start: 10:04 | 4 KM |
|
16 | Christoffer skov Olesen | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
15 | Louise Wittrup | | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:02 | 7 KM |
|
14 | Tina Bille | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
13 | Jeanette Andersen | | Start: 10:04 | 4 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 4 KM |
|
12 | Bent Vestergaard Jensen | | Start: 10:06 | 4 KM WALK |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:06 | 4 KM WALK |
|
11 | Jette Henriksen | | Start: 10:04 | 4 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 4 KM |
|
10 | Cecilie Lyngbye Pedersen | | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:02 | 7 KM |
|
9 | Amalie Kjellander | | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:02 | 7 KM |
|
8 | Bente Øster | | Start: 10:06 | 7 KM WALK |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:06 | 7 KM WALK |
|
7 | Bodil Nielsen | | Start: 10:06 | 7 KM WALK |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:06 | 7 KM WALK |
|
6 | Charlotte Klink | | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:02 | 7 KM |
|
5 | Claudia Ramirez | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
4 | Ane Dorte Lindberg | | Start: 10:04 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:04 | 7 KM |
|
3 | Malene Petersen | | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
- | Start: 10:02 | 7 KM |
|
2 | Birger Mejlholm
ISK
| ISK | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
ISK | Start: 10:02 | 7 KM |
|
1 | Jesper Johansen
Træningshuset-Lind
| Træningshuset-Lind | Start: 10:02 | 7 KM |
|
Klub/Firma/Arbejdsplads | tid | Distance |
Træningshuset-Lind | Start: 10:02 | 7 KM |
|