Startnr. | Deltager | By | Distance |
2368-3 | Jonas Rosendal | Skanderborg | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2368-2 | Christian Nielsen | Skanderborg | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2368-1 | Anton Kusk | Skanderborg | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2367-5 | Henrik Nielsen | Aarhus V | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2367-4 | Mathilde Lykke Jensen | Aarhus V | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2367-3 | Thomas Gadegaard Saaby | Aarhus V | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2367-2 | Emil Zink Tronche | Aarhus V | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2367-1 | Peter Aagaard | Aarhus V | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2366-5 | Ida Lang Andersen | Risskov | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2366-4 | Camilla Mensel | Aarhus N | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2366-3 | Cathrine Krogh Jeppesen | Aarhus N | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2366-2 | Diana Bagge | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2366-1 | Iben Præstegaard Jensen | Århus N | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2365-5 | Mathilde Dieckmann | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2365-4 | Stinne Ørving Jensen | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2365-3 | Mette Langeager Kristensen | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2365-2 | Louise Larsen | Aarhus | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2365-1 | Nanna Christensen | Århus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2364-5 | .. .. | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2364-4 | Søren Holm Ulsted | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2364-3 | Nikolaj Husum | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2364-2 | Niels Mertz Poulsen | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2364-1 | Camilla Taulbæk | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2363-5 | .. .. | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2363-4 | Lucia Talia | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2363-3 | Per Winterberg | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2363-2 | Casper Rudkjøbing Christiansen | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2363-1 | Line Møgelvang Villadsen | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2362-5 | Jacob Ankjær Weinrich Rasmussen | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2362-4 | Asger Louie Pedersen | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2362-3 | Christian Elmkjær Andersen | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2362-2 | Lars Hansen | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2362-1 | Julie Krieger | Vejle Øst | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2361-5 | Esben Neupart | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2361-4 | Mette Christine Mortensen | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2361-3 | Emil Sydendal Hansen | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2361-2 | Søren Leth | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2361-1 | Nina Enggaard | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2360-5 | Christian Vikkelsø Østergaard | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2360-4 | Martin Højland Hansen | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2360-3 | Lasse Holm Nielsen | Aarhus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2360-2 | Katrine Poulsgaard | Århus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2360-1 | Morten Kirk Brødbæk | Århus C | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2344-5 | Løber 5 AGF fobold miniputter Herrer 4 | | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2344-4 | Løber 4 AGF fobold miniputter Herrer 4 | | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2344-3 | Løber 3 AGF fobold miniputter Herrer 4 | | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2344-2 | Løber 2 AGF fobold miniputter Herrer 4 | | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2344-1 | Løber 1 AGF fobold miniputter Herrer 4 | | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2343-5 | Løber 5 AGF fobold miniputter Herrer 3 | | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|
2343-4 | Løber 4 AGF fobold miniputter Herrer 3 | | 5 x 5 km stafet, torsdag |
|
Distance |
5 x 5 km stafet, torsdag |
|