Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Startgruppe | Distance |
4225 | carina vinther møller | | Egå | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4224 | Sirius Skovsbo | | Hobro | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4223 | Rikke Skovsbo Skovsbo | | Hobro | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4222 | Mikkels Familie Skovsbo | | Hobro | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4221 | Marcus Skovsbo | | Hobro | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4220 | Lucca Skovsbo | | Hobro | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
743 | Simone Hougaard | | Viby J | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
742 | Nikoline Skriver | | Århus C | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
3611 | Josefine Brinck Lyster | | Århus V | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3610 | Bastian Kjældgaard | | Århus V | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
741 | Allan Glargaard
Allan Glargaard
| Allan Glargaard | Tranbjerg J | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Allan Glargaard | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
3609 | Pernille Berntsen | | Hasselager | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3608 | Johan Berntsen | | Hasselager | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
2061 | Minna Motahari Olesen | | Århus V | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
3607 | Keld Andersen
DR
| DR | Fredericia | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DR | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3606 | Ruth Andersen
DR
| DR | Fredericia | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DR | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3605 | Ole Jessen | | Århus C | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3604 | Mathias Jessen | | Århus C | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3603 | Sarah Tarp Madsen
DR
| DR | Lystrup | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DR | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3602 | Flemming Johansson
Århus Købmandsskole
| Århus Købmandsskole | Ebeltoft | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Århus Købmandsskole | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3601 | Mads Bøje Sørensen | | Hadsten | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3600 | Line Bøje Sørensen | | Hadsten | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3599 | Emil Bøje Sørensen | | Hadsten | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3598 | Bente tarp Madsen
DR
| DR | Skoedstrup | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DR | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
4219 | Susanne Brostrup Pedersen | | Bjerringbro | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
740 | Bjørn Kristensen Fabian-Jessing
Team Fish
| Team Fish | Århus C. | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Fish | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
739 | Ena Eiram
Team Fish
| Team Fish | Risskov | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Fish | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
3597 | Børge Lund Jensen | | Grenaa | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
4218 | Rasmus Nyland Møhring-jensen | | Højbjerg | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4217 | Sanne Christensen | | Højbjerg | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
2060 | Niels Christian Treldal Gammelager
Team Treldal
| Team Treldal | Herning | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Treldal | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2059 | Nadja Jensen
Team Treldal
| Team Treldal | Brande | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Treldal | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2058 | Martin Christophersen
Team Treldal
| Team Treldal | Brande | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Treldal | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2057 | Malene Treldal
Team Treldal
| Team Treldal | Århus C | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Treldal | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2056 | Katrine Treldal
Team Treldal
| Team Treldal | Århus C | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Treldal | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2055 | Kasper Treldal
Team Treldal
| Team Treldal | Brande | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Treldal | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2054 | Kamilla Treldal Gammelager
Team Treldal
| Team Treldal | Herning | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Treldal | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2053 | Jacob Sig Hansen
Team Treldal
| Team Treldal | Århus C | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Treldal | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2052 | Bodil Treldal
Team Treldal
| Team Treldal | Svendborg | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Treldal | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
3596 | Anita Mortensen | | Hadsten | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3595 | Albert Mortensen | | Hadsten | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
2051 | Tine Sørensen | | Aarhus | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2050 | Mark Nilsson | | Aarhus | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
4216 | Tine Jensen | | Risskov | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4215 | Bente Hansen | | Risskov | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4214 | Rikke Eriksen | | Svenstrup J | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4213 | Mikkel Lerche | | Svenstrup J | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
3594 | Rikke Petersen | | Århus C | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3593 | Nellie Bernth | | Århus C | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3592 | Jannie Krabbenhøft | | Århus c | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:30 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|