Toggle navigation
Events
Kommende events
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
21/08 - REMA 1000 Stafetten for skoler 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
5 KM
10 KM
16 KM
5 KM Walk
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Australien
Belgien
Bosnien Hercegovina
Danmark
Estland
Grønland
Island
Letland
Norge
Polen
Rumænien
Schweiz
Spanien
Storbritannien
Tyskland
Ukendt land
USA
Antal: 3307
Startnr.
Deltager
Klub/Firma/Sponsor
Land
By
Distance
5910
Pia schilling Pedersen
RIF-Løb
RIF-Løb
DEN
Rødkærsbro
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
RIF-Løb
16 KM
5909
Ulla Steen
FirstMover Compliance
FirstMover Compliance
DEN
Risskov
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
FirstMover Compliance
16 KM
3764
Marianne Midtgaard Madsen
DEN
Skanderborg
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
5908
Peter Strøm Christensen
DEN
Århus C
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
16 KM
5907
Frans Sørensen
LØH
LØH
DEN
Hadsten
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
LØH
16 KM
5906
Sarah Helene Larsen
DEN
Århus C
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
16 KM
5905
Peter Stenbjørn
Politiets Idrætsforening Aarhus
Politiets Idrætsforening Aarhus
DEN
Århus C
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Politiets Idrætsforening Aarhus
16 KM
5904
Lene Egebirk Ovesen
Danske Bank
Danske Bank
DEN
Århus C
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Danske Bank
16 KM
1342
Zahra Bruun
DEN
Bryrup
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
3763
Chrisian Bruun
DEN
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
1341
Heidi Spendrup Frederiksen
DEN
Århus N
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
3762
Andreas Alleslev
DEN
Skanderborg
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
5903
Kim Nielsen
DEN
Hinnerup
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
16 KM
5902
Mikkel Hansted
RecomIT A/S
RecomIT A/S
DEN
Risskov
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
RecomIT A/S
16 KM
3761
Helle Sindberg
DEN
Horsens
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
3760
Sabine Mittelstädt
Harlev løb og motion
Harlev løb og motion
DEN
Harlev J
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Harlev løb og motion
10 KM
3759
Conny Bennedsgaard
Harlev Løb og Motion
Harlev Løb og Motion
DEN
Harlev J
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Harlev Løb og Motion
10 KM
1340
Jeanette Mackenhauer
GER
Hamburg
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
3758
Søren Schwartz
LØBEREN
LØBEREN
DEN
Aarhus C
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
LØBEREN
10 KM
3757
Heidi Bøndergaard
DEN
Århus C
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
1339
Hugo Balthasar Haugaard Holzweiler
Bedstemors guldklump
Bedstemors guldklump
DEN
Østbirk
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Bedstemors guldklump
5 KM
5901
Jesper Illeborg
DEN
Aarhus V
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
16 KM
5900
Charlotte Christiansen
DEN
Brabrand
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
16 KM
3756
Malene Dalgaard
DEN
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
1338
Anette Christensen
VFK IF
VFK IF
DEN
Karup J
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
VFK IF
5 KM
1698
Gitte Jensen
DEN
Århus C
5 KM Walk
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM Walk
1337
Fie Steno Hansen
DEN
Århus N
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
5898
Poul Pihlmann
Airteam A/S
Airteam A/S
DEN
Hørning
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Airteam A/S
16 KM
5897
Anne Mayntzhusen
DEN
Århus C
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
16 KM
1336
Mia Bækgaard
DEN
Silkeborg
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
3755
Lina Bækgaard
DEN
Silkeborg
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
3754
Linette Juel bækgaard
Runners.dk.silkeborg
Runners.dk.silkeborg
DEN
Silkeborg
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Runners.dk.silkeborg
10 KM
3753
Jeppe Holm
DEN
Viby J
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
3752
Henriette Juncker
DEN
Skanderborg
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
1335
Anna-Marie Hedelund Kjær
DEN
Horsens
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
1334
Anne Wilstrup Rasmussen
DEN
Bredsten
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
3751
Camilla Roed Iversen
RUNAAR
RUNAAR
DEN
Århus C
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
RUNAAR
10 KM
3750
Julie Andersen
DEN
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
3749
Louise Tang Damgaard
DEN
Århus C
10 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
10 KM
1333
Charlotte Handberg
DEN
Viby J
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
1332
Jette Kjelnæs Jensen
DEN
Viborg
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
5 KM
5896
Kasper Dinesen
DEN
Højbjerg
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
16 KM
5894
Marie Louise Halmø
BEUMER Group
BEUMER Group
DEN
Århus N
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
BEUMER Group
16 KM
1331
Kenneth Krogh Kejlberg
Crisplant IF
Crisplant IF
DEN
Århus N
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Crisplant IF
5 KM
1330
Kamilla Nordendahl
BEUMER Group
BEUMER Group
DEN
Århus N
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
BEUMER Group
5 KM
1697
Jette Nemborg
BEUMER Group
BEUMER Group
DEN
Århus N
5 KM Walk
Klub/Firma/Sponsor
Distance
BEUMER Group
5 KM Walk
1329
Heidi Klit
BEUMER Group
BEUMER Group
DEN
Århus N
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
BEUMER Group
5 KM
5895
Elsebeth Jakobsen
BEUMER Group
BEUMER Group
DEN
Århus N
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
BEUMER Group
16 KM
1328
Charlotte Bonde
Crisplant IF
Crisplant IF
DEN
Århus N
5 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
Crisplant IF
5 KM
5867
Lene Kristensen
DEN
Højbjerg
16 KM
Klub/Firma/Sponsor
Distance
-
16 KM
«
1
2
3
4
5
...
67
»