Toggle navigation
Events
Kommende events
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
21/01 - Vinterløbet - Ceres Park 2024
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
25 km
50 km
75 km
100 km
150 km
200 km
250 km
300 km
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Brasilien
Danmark
Island
Ukendt land
Antal: 304
Startnr.
Deltager
Klub/Firma/Arbejdsplads
Land
Distance
304
Camilla Høyer
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
303
Henriette Kallehauge
Randers SØ
Randers SØ
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Randers SØ
50 km
302
Asmus Holmen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
301
Lone Jessen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
300
Poul Erik Varmose
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
299
Thyra Bonde
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
298
Jan Holm
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
297
Bonnie KAYSER-JENSEN
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
296
Tonny kayser-jensen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
295
Kenneth johansson
UKE
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
294
Alejandra Bize
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
293
Mette Hedegaard Pekruhn
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
292
Birgit Nielsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
291
Isabel Nielsen
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
290
Tanja Mogensen
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
289
Knud Søgaard
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
288
Emil Ingerslev
Lunar
Lunar
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Lunar
300 km
287
Poul Bachmann Madsen
Vejle if
Vejle if
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Vejle if
150 km
286
Rune Liljeroth
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
285
Hanne Madsen
Hanne Madsen
Hanne Madsen
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Hanne Madsen
75 km
284
Maria Thorsen
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
283
Jørgen Hald Christensen
Mejeriforeningen/L&F
Mejeriforeningen/L&F
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Mejeriforeningen/L&F
100 km
282
Tina Gry Sommer
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
281
Michael Blohm
ausfahrt.com ApS
ausfahrt.com ApS
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
ausfahrt.com ApS
250 km
279
Simon Christensen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
277
Thomas Rasmussen
Team Rasmussen
Team Rasmussen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Rasmussen
100 km
276
Merete Billesbølle
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
275
Joan Wardinghus Persen
RunningWild
RunningWild
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
RunningWild
200 km
274
Nina Rasmussen
K9 Biathlon løb for alle
K9 Biathlon løb for alle
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
K9 Biathlon løb for alle
150 km
273
João Mauro
Urucum/Vip Studio
Urucum/Vip Studio
BRA
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Urucum/Vip Studio
75 km
271
Hanne Thun Stokholm
Harlev løb og motion
Harlev løb og motion
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Harlev løb og motion
150 km
270
Louise Christiansen
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
300 km
269
Anne Seneca Terkelsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
268
Jan Czuba
NIMF
NIMF
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
NIMF
100 km
267
Signe Mathilde Norman Thomsen
Team Fenja
Team Fenja
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Fenja
200 km
266
Stig Norman Thomsen
Team Fenja
Team Fenja
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Fenja
25 km
265
Fenja Thomsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
264
Roar Willemoes
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
263
Maria Schwartz
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
272
Theis Nielsen
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
262
Maria Mazzarella
Aarhus Motion
Aarhus Motion
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Aarhus Motion
75 km
261
Allan Eriksen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
260
Lisbeth Flugt
Tranbjerg Løber
Tranbjerg Løber
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Tranbjerg Løber
100 km
259
Lariana Pedersen
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
258
Anne Leditzig
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
300 km
257
Jan Hermansen
Mejeriforeningen/L&F
Mejeriforeningen/L&F
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Mejeriforeningen/L&F
100 km
256
hanne knudsen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
255
Ronnie Nøddebo Andersen
Team Aarhus Motion
Team Aarhus Motion
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Aarhus Motion
100 km
254
Anonym Deltager
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
253
Leif Hartman
Haderslev IF
Haderslev IF
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Haderslev IF
150 km
1
2
3
...
7
»