Deltagerliste: Ree Park Safari Run 2020 25. april - 26. april 2020
Antal: 2467
Startnr. Deltager KategoriDistance
Anne Marie Busk SandalgaardK40-49Lørdag 10 km - lørdag
Allan SandalgaardM40-49Lørdag 10 km - lørdag
Lasse Dewett IbsenM0-14Lørdag 5 km - lørdag
Morten Dewett IbsenM40-49Lørdag 3 km - lørdag
Julie Dewett IbsenK0-14Lørdag 3 km - lørdag
Ricki Henri SparreM50-59Lørdag 3 km Walk - lørdag
Lia Henri SparreK0-14Lørdag 3 km Walk - lørdag
Linda Henri SparreK30-39Lørdag 5 km - lørdag
David Sparre Clauson-KaasM0-14Lørdag 5 km - lørdag
Adam Henri SparreM0-14Lørdag 5 km - lørdag
John VonsildM60-69Lørdag 5 km - lørdag
Inge HansenK70-79Lørdag 5 km - lørdag
Helle PedersenK40-49Lørdag 3 km Walk - lørdag
Søren PedersenM40-49Lørdag 3 km Walk - lørdag
Olivia Lønneker PedersenK0-14Lørdag 3 km Walk - lørdag
Christoffer Lønneker PedersenM0-14Lørdag 3 km Walk - lørdag
Tine VonsildK30-39Lørdag 5 km - lørdag
Morten Bloch OlsenM30-39Lørdag 5 km - lørdag
Erik Stisen-JensenM40-49Lørdag 3 km - lørdag
Karla Stisen JensenK0-14Lørdag 3 km - lørdag
Mette StisenK40-49Lørdag 3 km - lørdag
Sarah Malou GuldbrandsenK0-14Lørdag 5 km - lørdag
Eva GuldbrandsenK30-39Lørdag 5 km - lørdag
Nethe GertsenK20-29Lørdag 10 km - lørdag
Kim GøhnsM40-49Lørdag 10 km - lørdag
Betty ChristensenK70-79Lørdag 3 km Walk - lørdag
Henning KristensenM50-59Lørdag 3 km Walk - lørdag
Inger BorrisholtK60-69Lørdag 5 km - lørdag
Tobias BorrisholtM0-14Lørdag 5 km - lørdag
Silas BorrisholtM0-14Lørdag 5 km - lørdag
Tina BorrisholtK40-49Lørdag 5 km - lørdag
Thomas BorrisholtM40-49Lørdag 10 km - lørdag
Susanne ByskovK50-59Lørdag 5 km - lørdag
Asta Sofie ByskovK0-14Lørdag 5 km - lørdag
Gitte Brændgaard NielsenK40-49Lørdag 5 km - lørdag
Carina NyborgK30-39Lørdag 3 km Walk - lørdag
Jane BisgaardK60-69Lørdag 3 km Walk - lørdag
Pernille Bartholin LaustsenK40-49Lørdag 3 km - lørdag
Louise Bartholin NysomK0-14Lørdag 3 km - lørdag
Jette BartholinK60-69Lørdag 3 km - lørdag
Melius Bartholin NysomM0-14Lørdag 3 km - lørdag
Majbritt Bartholin JeppesenK30-39Lørdag 10 km - lørdag
Viktor Bartholin JeppesenM0-14Lørdag 10 km - lørdag
Tune PedersenM40-49Lørdag 5 km - lørdag
Susanne ChristensenK50-59Lørdag 5 km - lørdag
Niklas Bartholin JeppesenM0-14Lørdag 5 km - lørdag
Ketty Bartholin PedersenK40-49Lørdag 5 km - lørdag
Ditte Bartholin PedersenK0-14Lørdag 5 km - lørdag
Britta Bartholin NørgaardK50-59Lørdag 5 km - lørdag
Axel Bartholin PedersenM0-14Lørdag 5 km - lørdag