Deltagerliste: Ree Park Safari Run 2020 25. april - 26. april 2020
Antal: 3039
Startnr. Deltager KategoriDistance
3039Nanna RikhofK20-29Søndag 5 km - søndag
3038Johanne RikhofK40-49Søndag 5 km - søndag
3037Emma RikhofK20-29Søndag 5 km - søndag
3036Sidsel Dorph-JensenK40-49Søndag 10 km - søndag
3035Torben BrixM40-49Søndag 10 km - søndag
3034Olivia BrixK0-14Søndag 10 km - søndag
3033Jan OlesenM40-49Søndag 10 km - søndag
3032Ida Skotte KroghK20-29Søndag 5 km - søndag
3031Anne SkotteK50-59Søndag 5 km - søndag
3030Kenneth JensenM40-49Søndag 5 km - søndag
3029Mette Riis JensenK30-39Søndag 3 km - søndag
3028Mathias Riis JensenM0-14Søndag 5 km - søndag
3027Simon Riis JensenM0-14Søndag 3 km - søndag
3026Thilde PedersenK30-39Søndag 5 km - søndag
3025Stine PedersenK30-39Søndag 5 km - søndag
3024Birgit PedersenK60-69Søndag 5 km - søndag
3023Noah Nørgaard HansenM0-14Søndag 5 km - søndag
3022Lærke Nørgaard HansenK0-14Søndag 5 km - søndag
3021Nanna TrykK30-39Søndag 10 km - søndag
3020Julie NielsenK20-29Søndag 5 km - søndag
3019Thomas TrykM20-29Søndag 5 km - søndag
3018Dorthe TrykK50-59Søndag 5 km - søndag
3017Lars TrykM50-59Søndag 3 km - søndag
3016Victor Stendys TrykM0-14Søndag 3 km - søndag
3015Cathrine Oestberg ChristensenK20-29Søndag 5 km - søndag
3014May-Britt NavneK50-59Søndag 5 km - søndag
3013Dan Grosser NavneM30-39Søndag 5 km - søndag
3012Theis Kjær NavneM20-29Søndag 5 km - søndag
2615Rikke NavneK20-29Søndag 5 km - søndag
2614Clara Gry Grosser NavneK0-14Søndag 5 km - søndag
3011Thomas Kjær JensenM30-39Søndag 10 km - søndag
3010Thea Grebdahl BennedsgaardK30-39Søndag 3 km - søndag
3009Alma Kjær GrebdahlK0-14Søndag 3 km - søndag
3008Jacob JepsenM30-39Søndag 5 km - søndag
3007Catharina KristiansenK40-49Søndag 5 km - søndag
3006Gitte LarsenK50-59Søndag 10 km - søndag
3005Lasse Pedersen UnderbjergM30-39Søndag 10 km - søndag
3002Emil GrouleffM20-29Søndag 5 km - søndag
3001Holger GrouleffM20-29Søndag 5 km - søndag
3000Naja GrouleffK40-49Søndag 5 km - søndag
2999Morten GrouleffM40-49Søndag 10 km - søndag
3004Tom BilleM0-14Søndag 10 km - søndag
3003Helle ChristensenK40-49Søndag 10 km - søndag
2998William HanbyM20-29Søndag 5 km - søndag
2997Ea Maria Tønning TønnesenK20-29Søndag 5 km - søndag
2996Lisbeth KjeldsenK50-59Søndag 10 km - søndag
2995Ebbe AndresenM20-29Lørdag 10 km - lørdag
2701Lars RønnovM40-49Søndag 3 km - søndag
2700Sanne BenthinK40-49Søndag 3 km - søndag
2699maise rønnovK0-14Søndag 3 km - søndag