Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | By | Startgruppe | Distance |
752 | Camilla Petri Petersen | | Århus C | Kl. 10:30 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:30 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
751 | Jonas Livbjerg | | Aarhus V | Kl. 10:30 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:30 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
750 | Cathrine Birkebæk
Solitwork
| Solitwork | Århus C | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Solitwork | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
3634 | Kasper Gangelhoff | | Århus C | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3633 | Eirik Randrup | | Århus C | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
4237 | August Hans Larsen | | Risskov | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
2067 | Regine -Karoline Lyngdrup Madsen
Jespersgaarde
| Jespersgaarde | Dronninglund | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Jespersgaarde | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2066 | Johanne Ellgaard Lyngdrup Madsen
Jespersgaarde
| Jespersgaarde | Dronninglund | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Jespersgaarde | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2065 | Gert Lyngdrup Madsen
Jespersgaarde
| Jespersgaarde | Dronninglund | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Jespersgaarde | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
3632 | Theodor Skibsted Nielsen | | Silkeborg | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3631 | Søren Skibsted Nielsen | | Silkeborg | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3630 | Jonathan Skibsted Nielsen | | Silkeborg | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3629 | Helle Skibsted Nielsen | | Silkeborg | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
749 | Uffe Pedersen | | Århus N | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
748 | Anne-Brit Toniassen Thorlak
Støvring Løbeklub
| Støvring Løbeklub | Støvring | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Støvring Løbeklub | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
3628 | Troels Stig Rosengreen Bach | | Aarhus N | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3627 | Karla Kristine Rosengreen Bach
Team Farmor
| Team Farmor | Århus N | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Team Farmor | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3626 | Silje Lauritsen | | Egå | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3625 | Nina Lilholt | | Egå | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3624 | Karla Tjellesen | | Århus N | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3623 | Jacob Tjellesen | | Århus N | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3622 | Helle Bendsen | | Århus N | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3621 | Arthur Tjellesen | | Århus N | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
2064 | Sean Kelly Christensen | | Århus N | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
747 | Søren Enemærke
Tranbjerg Løber
| Tranbjerg Løber | Tranbjerg J | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Tranbjerg Løber | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
2063 | Tonny Ahlburg | | Viby J | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
2062 | Erik Jarl Hansen | | Viby J. | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 11:15 | 4,5 km løb kl. 11.00-12.00 |
|
746 | Tine Marie Vestergaard
Centraladministrationen
| Centraladministrationen | København V | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
Centraladministrationen | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
745 | Steffen Skrøder Bødskov | | Aarhus C | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
4236 | Thomas Sick | | Aalborg | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4235 | Rikke Nyland Sick | | Aalborg | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4234 | Mads Nyland Sick | | Aalborg | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4233 | Emma Nyland Sick | | Aalborg | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4232 | Eskil Schougaard | | Århus N | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4231 | Bodil Schougaard | | Østbirk | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4230 | Odin Nielsen
DR
| DR | Ans By | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DR | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4229 | Joan Nielsen
DR
| DR | Ans By | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DR | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4228 | Heine Nielsen
DR
| DR | Ans By | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DR | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
744 | Lotte Frandsen | | Højbjerg | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 10:20 | 4,5 km løb kl. 10.00-11.00 |
|
3620 | Sigurd Rask Bye Jensen | | Galten | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3619 | Karen Marie Rask Kristensen | | Galten | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3618 | Hans Henrik Bye Jensen | | Galten | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3617 | Nicoline Geir Ørskov
DR
| DR | Skanderborg | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DR | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3616 | Henrik Jerner
DR
| DR | Skanderborg | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DR | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3615 | Greta Geir Nielsen
DR
| DR | Skanderborg | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
DR | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3614 | Maite Damgaard | | Højbjerg | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3613 | Lorea Damgaard | | Højbjerg | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
3612 | Kristine Damgaard | | Højbjerg | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 13:35 | 2,5 km walk kl. 13.00-14.00 |
|
4227 | Stig Vinther Møller | | Egå | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
4226 | Ida vinther Møller | | Egå | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgruppe | Distance |
- | Kl. 14:10 | 2,5 km walk kl. 14.00-15.00 |
|