Toggle navigation
Events
Kommende events
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
21/01 - Vinterløbet - Ceres Park 2024
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
25 km
50 km
75 km
100 km
150 km
200 km
250 km
300 km
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Schweiz
Ukendt land
Antal: 122
Startnr.
Deltager
Klub/Firma/Arbejdsplads
Land
Distance
92
Joao Fernandes
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
91
Ana Seguro
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
8
Jórunn Kristjánsdóttir
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
Máni Snær Gunnlaugsson
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
30
Marie Celina Høj Mostafa
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
66
Kaj Christian Kristensen
Dansk Halvmarathonklub
Dansk Halvmarathonklub
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Dansk Halvmarathonklub
150 km
27
Karina Jørgensen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
101
Jesper Hjermind
Team Hjermind
Team Hjermind
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Hjermind
200 km
100
Christina Hjermind
Team Hjermind
Team Hjermind
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Hjermind
200 km
5
Lisa Day
Team P
Team P
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team P
50 km
15
Louise Christiansen
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
300 km
13
Lone Sand Kjærgaard
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
104
Pia Olesen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
42
Simon Asmussen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
41
Katrine Asmussen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
Rikke Norup-Andersen
Løbeklubben 8740
Løbeklubben 8740
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Løbeklubben 8740
50 km
50
Navarana Fleischer Ringling
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
2
Bodil Nielsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
70
Charlotte Andersen
Sønderborg Runners
Sønderborg Runners
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Sønderborg Runners
50 km
39
Jane Larsen
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
Steffen Boye Sørensen
Harlev Løb og Motion
Harlev Løb og Motion
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Harlev Løb og Motion
100 km
Jeanette Boye Sørensen
Team Aarhus Motion
Team Aarhus Motion
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Aarhus Motion
250 km
«
1
2
3