Toggle navigation
Events
Kommende events
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
21/01 - Vinterløbet - Ceres Park 2024
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
25 km
50 km
75 km
100 km
150 km
200 km
250 km
300 km
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Schweiz
Ukendt land
Antal: 122
Startnr.
Deltager
Klub/Firma/Arbejdsplads
Land
Distance
Johnny Mikkelsen
Herning Løbeklub
Herning Løbeklub
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Herning Løbeklub
300 km
67
Per Ørum
Ørum Advice
Ørum Advice
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Ørum Advice
100 km
14
Tanja Mogensen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
90
Camilla Høyer
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
19
Inga Gade
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
36
Carina Dal
Sparta
Sparta
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Sparta
200 km
12
Lajla Petersen
Vidar
Vidar
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Vidar
200 km
61
Jørn Aagaard
Gretbjerggaard
Gretbjerggaard
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Gretbjerggaard
75 km
75
Eva Maria Steilman Jessen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
24
Nicole Svanholm
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
38
Kenneth johansson
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
89
Karoline Wex
BPI
BPI
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
BPI
150 km
55
Lisbeth Stenholt Busk
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
28
Poul Bachmann Madsen
Vejle if
Vejle if
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Vejle if
150 km
7
Martin Jeppesen
Grejsdalen
Grejsdalen
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Grejsdalen
75 km
Margit Johansen
Horsens Kommune
Horsens Kommune
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Horsens Kommune
100 km
Helle Ravn
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
71
Marie Aster Knudsen
Tilst Løberne
Tilst Løberne
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Tilst Løberne
50 km
Annine Holmegaard
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
64
Lene Dahlberg Poulsen
Havstrygerne Hirtshals
Havstrygerne Hirtshals
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Havstrygerne Hirtshals
150 km
25
Susanne Krogh
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
76
Annika Jacobsen
Havstrygerne
Havstrygerne
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Havstrygerne
150 km
95
Karina Christiansen
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
250 km
10
Birgitte Videbæk
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
72
Kirsten Brauer
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
44
Anne Strandridder
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
300 km
Steen Secher
Picca Automation
Picca Automation
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Picca Automation
100 km
Palle Madsen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
53
Rene Sjøgren
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
51
Henriette Frederiksen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
17
Heidi Hagedorn
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
86
Henrik Hjermind
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
4
Ole Bæk
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
6
Pia Rønn Larsen
Løbeklubben Havstrygerne
Løbeklubben Havstrygerne
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Løbeklubben Havstrygerne
100 km
47
Thomas Rasmussen
Team Rasmussen
Team Rasmussen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Rasmussen
150 km
60
Helle Grundtvig Andersen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
1
Maria Engdal Brandenburg
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
3
Louisa Tikjøb
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
48
Anja Møller
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
49
Leon Jakobsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
Lene Bøcker
Hadbjerg skole
Hadbjerg skole
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Hadbjerg skole
100 km
52
Jette Axelsen
Havstrygerne Hirtshals
Havstrygerne Hirtshals
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Havstrygerne Hirtshals
150 km
78
Kamilla Byrialsen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
40
Steffen Falk-Simonsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
32
Christel Larsen
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
80
Louise Overgaard Leth
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
300 km
22
Astrid Holm
I Hegnet
I Hegnet
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
I Hegnet
100 km
18
Annette Hansen
Hammel GF Løb & Motion
Hammel GF Løb & Motion
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Hammel GF Løb & Motion
200 km
103
Sarah Hertz
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
Diana Dorthea Franck
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
«
1
2
3
»