Toggle navigation
Events
Kommende events
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
21/01 - Vinterløbet - Ceres Park 2024
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
25 km
50 km
75 km
100 km
150 km
200 km
250 km
300 km
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Brasilien
Danmark
Island
Ukendt land
Antal: 304
Startnr.
Deltager
Klub/Firma/Arbejdsplads
Land
Distance
54
Arne Palsbirk
DIS-Sport
DIS-Sport
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
DIS-Sport
300 km
53
Karina Junker
Vælg
Vælg
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Vælg
50 km
52
Herdis Schmidt
..vælg Fødselsår..
..vælg Fødselsår..
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
..vælg Fødselsår..
200 km
51
Navarana Fleischer Ringling
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
50
Annette Hansen
Hammel GF Løb & Motion
Hammel GF Løb & Motion
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Hammel GF Løb & Motion
200 km
49
Anne-Marie Hansen
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
48
Diana Dorthea Franck
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
47
Kirsti Midtgaard
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
46
Kristina Boel
Varde Løbemotion
Varde Løbemotion
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Varde Løbemotion
250 km
45
Hanne Toft
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
44
Henrik Madsen
Appsin ApS
Appsin ApS
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Appsin ApS
200 km
43
Christin Hansen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
42
Grethe Hvistendahl
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
41
Anders Jeppesen
Hvalsø løbeklub
Hvalsø løbeklub
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Hvalsø løbeklub
200 km
40
Cecilie Brændekilde Boisen
Rødding Løbeklub
Rødding Løbeklub
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Rødding Løbeklub
50 km
39
Maria Krüger
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
300 km
38
Kasper Knudsen
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
37
Mette Kjær Knudsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
36
Britta Levin Hansen
Kerteminde motion
Kerteminde motion
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Kerteminde motion
150 km
35
Henrik Brun Nielsen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
34
Anne Bergh
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
33
Tine Ahrens
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
32
Michelle M. Carøe
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
31
Dorthe Knudsen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
30
Karen Hunsballe
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
29
Susanne Garbrecht
AAIG Aabenraa
AAIG Aabenraa
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
AAIG Aabenraa
300 km
28
Karen Stentoft
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
27
Henrik Gandrup
Grindsted Motion
Grindsted Motion
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Grindsted Motion
100 km
26
Malene Iversen Dyrmose
Tst
Tst
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Tst
75 km
25
Kimmie Seeberg
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
24
Anne Svenstrup
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
23
Ditte Grøntved Jørgensen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
22
Mia Reinholdt Andersen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
21
Mie Juel
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
20
Kim Weaver
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
250 km
19
Linda Karnøe
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
300 km
18
Rasmus Seneca
Air Support
Air Support
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Air Support
200 km
17
Martin Fløe Bjerregaard
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
16
Mette Hansen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
15
Aud Lise Norheim
ISL
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
14
Signe Aagaard Hansen
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
250 km
13
Henning Schultz
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
12
Pia Brøns
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
250 km
11
Anja Jensen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
10
Bodil Nielsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
9
Silke Jacobsen
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
200 km
8
Casper Andersen
SOLRØD AM
SOLRØD AM
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
SOLRØD AM
100 km
7
Kaj Christian Kristensen
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
150 km
6
Jane Larsen
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
5
Ole Østergaard
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
«
1
2
...
4
5
6
7
»