Toggle navigation
Events
Kommende events
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
25 km
50 km
75 km
100 km
150 km
200 km
250 km
300 km
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Island
Tyskland
Ukendt land
Antal: 294
Startnr.
Deltager
Klub/Firma/Arbejdsplads
Land
Distance
123
Marianne Thycosen
ORC
ORC
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
ORC
100 km
297
Michael Hansen
RunningWild
RunningWild
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
RunningWild
150 km
296
Eline Winther
RunningWild
RunningWild
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
RunningWild
200 km
295
Lene Maibritt Kristensen
Run for fun
Run for fun
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Run for fun
250 km
294
Louise Christiansen
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
300 km
293
Birgit Nielsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
292
Isabel Nielsen
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
50 km
291
Leif Hartman
Haderslev IF
Haderslev IF
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Haderslev IF
150 km
290
Marianne Lausten
The Laustens
The Laustens
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
The Laustens
200 km
289
Jakob Lollesgaard
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
288
Per Hangaard
Solrød A M
Solrød A M
UKE
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød A M
75 km
287
Peter Thorn
Dansk Bilspedition as
Dansk Bilspedition as
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Dansk Bilspedition as
50 km
286
Maria Schwartz
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
285
Christian Slyk Simonsen
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
284
Janne Terp
Solrød am
Solrød am
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød am
50 km
283
Mette Gjerløv
Solrød A M
Solrød A M
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød A M
150 km
282
Ronnie Nøddebo Andersen
Team Aarhus Motion
Team Aarhus Motion
DEN
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Team Aarhus Motion
150 km
281
Maria Wærn Schmidt
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
280
Susanne Hangaard
Solrød A M
Solrød A M
UKE
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød A M
150 km
279
Anne-marie Nordentoft
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
300 km
277
Finn Larsen
Solrød A M
Solrød A M
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød A M
100 km
276
Thomas Larsen
Solrød A M
Solrød A M
UKE
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød A M
75 km
275
Hanne Olsen Proudfoot
SOLRØDAM
SOLRØDAM
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
SOLRØDAM
75 km
274
Dorthe Jacobsen Klitte
Solrød A M
Solrød A M
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød A M
100 km
273
Lone Sand Kjærgaard
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
272
Linda Kornby
Solrød AM
Solrød AM
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød AM
50 km
271
Tonny Beha
Solrød AM
Solrød AM
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød AM
100 km
270
Kathrine Lund Pekruhn
DEN
25 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
25 km
269
Michael Letholm
Solrød A M
Solrød A M
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød A M
100 km
268
Anne Marie Staxen
Solrød AM
Solrød AM
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød AM
100 km
267
Janne Muderspach
Solrød AM
Solrød AM
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød AM
50 km
266
Erik Muderspach
SOLRØDAM
SOLRØDAM
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
SOLRØDAM
100 km
265
Evy Beha
Solrød AM
Solrød AM
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød AM
100 km
264
Grete Svendsen
sam
sam
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
sam
75 km
263
Brian Skovgaard Larsen
VELUX Løbeklub
VELUX Løbeklub
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
VELUX Løbeklub
200 km
262
Mette Quaade
1980
1980
DEN
50 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
1980
50 km
261
Karin Hornbøll
Solrød Atletik og Motion
Solrød Atletik og Motion
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød Atletik og Motion
200 km
260
Kent Søby
inco København Cash & Carry A/S
inco København Cash & Carry A/S
DEN
200 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
inco København Cash & Carry A/S
200 km
259
Jens Broed
Solrød AM
Solrød AM
DEN
300 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød AM
300 km
258
Berit Larsen
Solrød A M
Solrød A M
UKE
150 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød A M
150 km
257
Preben Gregers Christensen
Solrød A.M.Havdrup
Solrød A.M.Havdrup
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød A.M.Havdrup
75 km
256
Henrik Adolf Radschuweit
DEN
250 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
250 km
255
Claus Bøgh
Solrød Atletik & motion
Solrød Atletik & motion
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød Atletik & motion
100 km
254
Leif Kristiansen
Solrød A M
Solrød A M
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød A M
75 km
253
Jonna Kristiansen
Solrød AM
Solrød AM
UKE
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød AM
75 km
252
Preben Gregers Christensen
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
75 km
251
Maria Mazzarella
Aarhus Motion
Aarhus Motion
DEN
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Aarhus Motion
75 km
211
Malene Feltoft
Solrød Atletik & Motion
Solrød Atletik & Motion
UKE
75 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
Solrød Atletik & Motion
75 km
250
Malene Søgaard
SMT Silkeborg Triathlon
SMT Silkeborg Triathlon
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
SMT Silkeborg Triathlon
100 km
249
Rebecca Nielsen
DEN
100 km
Klub/Firma/Arbejdsplads
Distance
-
100 km
1
2
3
...
6
»