Toggle navigation
Events
Kommende events
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
21/01 - Vinterløbet - Ceres Park 2024
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
4 KM
7 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Italien
Kenya
Portugal
Ukendt land
Antal: 295
Startnr.
Deltager
Klub/Firma/Arbejdsplads
Land
tidspunkt
Distance
198
Ditte Schjødt Huusmann
DEN
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
197
Michael Huusmann
DEN
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
196
Gitte Rokkjær
Låsby løbeklub
Låsby løbeklub
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Låsby løbeklub
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
195
Kasper Troelsen
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
194
Le Uyen Vu
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
193
Casper Allen
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
192
Khanh-Ha Allen
Salling Group
Salling Group
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Salling Group
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
191
Anja Lykke
Låsby løbeklub
Låsby løbeklub
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Låsby løbeklub
Kl. 9.50 - Grøn trekant
7 KM
190
Tirill Fjellhaugen Hjuler
DEN
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
189
Jacob Sørensen
Låsby Boldklub
Låsby Boldklub
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Låsby Boldklub
Kl. 9.50 - Grøn trekant
7 KM
188
Anni Berggren Andersen
Låsby
Låsby
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Låsby
Kl. 9.50 - Grøn trekant
7 KM
187
Ole Mygind
Myggen Runners
Myggen Runners
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Myggen Runners
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
186
Bente Mygind
Myggen Runners
Myggen Runners
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Myggen Runners
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
185
Pernille Mygind
Myggen Runners
Myggen Runners
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Myggen Runners
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
184
Anonym Deltager
DEN
Kl. 9.10 - Rød trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 9.10 - Rød trekant
4 KM
183
Katrine Dickmann Lindhardtsen
DEN
Kl. 9.10 - Rød trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 9.10 - Rød trekant
4 KM
182
Radu Ciocoiu
DEN
Kl. 9.10 - Rød trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 9.10 - Rød trekant
7 KM
181
Per Beck Nielsen
DEN
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
180
Hanne Stegmann
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
179
Jørgen Stegmann
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
178
Sarah Sejer
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
177
Sofia Sejer
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
176
Henriette Sejer
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
175
Jimmi Sejer
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 9.50 - Grøn trekant
7 KM
174
Rune Bækgaard
DEN
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
173
Camilla Thillemann Nielsen.
DEN
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
172
Maria Gryning
DEN
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
170
Viet Vu
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
169
Teresa Vu
DEN
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 9.50 - Grøn trekant
4 KM
168
Tove Hjortshøj
BADUJA
BADUJA
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
BADUJA
Kl. 8.50 - Blå trekant
4 KM
167
Patrick Dreier Jørgensen
RunWithDreier Inc.
RunWithDreier Inc.
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
RunWithDreier Inc.
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
166
Søren Nørgaard Corell
Gump Running Inc.
Gump Running Inc.
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Gump Running Inc.
Kl. 8.50 - Blå trekant
4 KM
165
Priyan A.
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
164
Cindy Banh
UKE
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
163
Rune Møller Mortensen
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
162
Camilla Bech
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
161
anne vilhelmsen
DEN
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
160
Miriam Lieberkind
DEN
Kl. 10.10 - Orange trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.10 - Orange trekant
4 KM
159
Inge Lise Tandrup
DEN
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
158
Louise Tandrup
DEN
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
157
Salih Can Coskun
Rødekro Tri & Motion
Rødekro Tri & Motion
DEN
Kl. 10.30 - Blå cirkel
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Rødekro Tri & Motion
Kl. 10.30 - Blå cirkel
4 KM
156
Jens Geisler
RUNAAR
RUNAAR
DEN
Kl. 10.30 - Blå cirkel
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
RUNAAR
Kl. 10.30 - Blå cirkel
4 KM
155
Tove Nørgaard
DEN
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
154
Iben Nørgaard Berthelsen
DEN
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.10 - Orange trekant
7 KM
153
Betina Andersen
DEN
Kl. 9.10 - Rød trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 9.10 - Rød trekant
7 KM
152
Michael Kjærgaard Jakobsen
Tilst Løberne
Tilst Løberne
DEN
Kl. 9.10 - Rød trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
Tilst Løberne
Kl. 9.10 - Rød trekant
7 KM
151
Louise Levi Verge
DEN
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
150
Dorte Levi Verge
DEN
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.30 - Blå cirkel
7 KM
149
Amalie Magrethe Toft Larsen
DEN
Kl. 10.10 - Orange trekant
4 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 10.10 - Orange trekant
4 KM
148
Trine Malver
DEN
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
Klub/Firma/Arbejdsplads
tidspunkt
Distance
-
Kl. 8.50 - Blå trekant
7 KM
«
1
2
3
4
5
6
»