Toggle navigation
Events
Kommende events
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
21/01 - Vinterløbet - Ceres Park 2024
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
5 KM
10 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Ukendt land
Antal: 635
Startnr.
Deltager
Klub
Land
Startgruppe
Distance
19
August Witt Østengaard
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Blå trekant kl. 08:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Blå trekant kl. 08:45
5 KM
401
Rasmus Miki Hansen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
76
Niels Suraj Christensen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Rød trekant kl. 09:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Rød trekant kl. 09:00
5 KM
18
Lucas Rosendahl Jeppesen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Blå trekant kl. 08:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Blå trekant kl. 08:45
10 KM
75
William Andersen Lentz
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Rød trekant kl. 09:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Rød trekant kl. 09:00
5 KM
400
Sophie Brix Dyberg
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
399
Nana Balle Larsen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
17
Astrid My Rønde Kristensen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Blå trekant kl. 08:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Blå trekant kl. 08:45
10 KM
16
Lærke Refsing Iversen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Blå trekant kl. 08:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Blå trekant kl. 08:45
5 KM
15
Emma Lolk Mortensen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Blå trekant kl. 08:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Blå trekant kl. 08:45
10 KM
398
Maggie Pedersen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
159
Marie Bonde Bakkensen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Grøn trekant kl. 09:30
5 KM
73
Laura Nielsen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Rød trekant kl. 09:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Rød trekant kl. 09:00
5 KM
14
Jesper Madsen
Hjemly Runners High
Hjemly Runners High
DEN
Blå trekant kl. 08:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hjemly Runners High
Blå trekant kl. 08:45
10 KM
396
Lisbeth Hoffmann Jepsen
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
395
Leif Lind Jepsen
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
394
Karina Rasmussen
Nyborg trail runners
Nyborg trail runners
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Nyborg trail runners
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
393
Diana Boel Heide
Funktionel Gym/ Laden NGIF
Funktionel Gym/ Laden NGIF
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Funktionel Gym/ Laden NGIF
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
392
Gitte Gylvig
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
391
Anne Carøe
Nyborg Trail Runners
Nyborg Trail Runners
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Nyborg Trail Runners
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
152
Mads Møllebjerg
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
150
Kasper Birch
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
283
Malene Hedegaard
DEN
Rød cirkel kl. 10:15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Rød cirkel kl. 10:15
5 KM
282
Jacob Staufeldt
DEN
Rød cirkel kl. 10:15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Rød cirkel kl. 10:15
10 KM
142
Birgitte Vange
Stavtrup løberne
Stavtrup løberne
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Stavtrup løberne
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
141
Morten Vange
Stavtrup MBC
Stavtrup MBC
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Stavtrup MBC
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
424
Mette Hauge
DEN
Orange cirkel kl. 11:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange cirkel kl. 11:00
5 KM
468
Leo Justesen
Vejle-if
Vejle-if
DEN
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Vejle-if
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
377
Heidi Klit
BEUMER Group
BEUMER Group
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
BEUMER Group
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
376
Maria Frischmuth
BEUMER Group
BEUMER Group
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
BEUMER Group
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
46
Lars Dalsgaard Laursen
DEN
Rød trekant kl. 09:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Rød trekant kl. 09:00
10 KM
138
Ulrik Koch
KochOnTrail
KochOnTrail
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
KochOnTrail
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
467
Christian Abrahamsen
DEN
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
421
Lars Justsen
Justsen Energiteknik A/S
Justsen Energiteknik A/S
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Justsen Energiteknik A/S
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
420
Agnese Litauniece
Justsen NOx'ers
Justsen NOx'ers
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Justsen NOx'ers
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
419
Anette Markvard Vale Cruz
Justsen Energiteknik A/S
Justsen Energiteknik A/S
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Justsen Energiteknik A/S
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
182
David Bjerring Beck
Justsen Energiteknik A/S
Justsen Energiteknik A/S
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Justsen Energiteknik A/S
Grøn trekant kl. 09:30
5 KM
181
Søren Thrysøe-Nielsen
Justsen NOx'ers
Justsen NOx'ers
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Justsen NOx'ers
Grøn trekant kl. 09:30
5 KM
180
Jan Villadsen
Justsen Energiteknik A/S
Justsen Energiteknik A/S
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Justsen Energiteknik A/S
Grøn trekant kl. 09:30
10 KM
413
Jens Peter Konstmann
RunningWild
RunningWild
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
RunningWild
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
370
Mette Rye Johansen
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
411
Lene Marie Sørensen
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
44
Lars Rinder Madsen
salling group
salling group
DEN
Blå trekant kl. 08:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
salling group
Blå trekant kl. 08:45
10 KM
367
Khanh-Ha Allen
Salling Group
Salling Group
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Salling Group
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
364
Anna Høxbro Mikkelsen
Salling Group
Salling Group
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Salling Group
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
177
Mikkel Thorup
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 09:30
5 KM
176
Thomas Kristian Schmidt
DEN
Grøn trekant kl. 09:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 09:30
5 KM
455
Vinni Andersen
Viborg AM
Viborg AM
DEN
Orange cirkel kl. 11:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Viborg AM
Orange cirkel kl. 11:00
5 KM
361
Henriette Koch
KochOnTrail
KochOnTrail
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
KochOnTrail
Gul cirkel kl. 10:30
10 KM
454
Kari H Jacobsen
DEN
Orange cirkel kl. 11:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange cirkel kl. 11:00
5 KM
«
1
2
3
4
5
6
7
...
13
»