Toggle navigation
Events
Kommende events
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
5 KM
10 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Ukendt land
Antal: 635
Startnr.
Deltager
Klub
Land
Startgruppe
Distance
91
Maja Østergaard
DEN
Gul trekant kl. 09:15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul trekant kl. 09:15
10 KM
184
Karen Skov Maigaard
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
183
Louise Skov Maigaard
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
373
Kristine Sloth Hansen
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
372
Lars Borch
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul cirkel kl. 10:30
10 KM
371
Anja Borch
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
137
Maj Pind
DEN
Gul trekant kl. 09:15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul trekant kl. 09:15
10 KM
136
Laila Bach-Hansen
DEN
Gul trekant kl. 09:15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul trekant kl. 09:15
10 KM
453
Boje Friis
DEN
Orange cirkel kl. 11:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange cirkel kl. 11:00
5 KM
222
Sasja Laumann
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
410
Tanja Thomsen
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
219
Kathrine Ditlev Lund
DEN
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
217
Andreas Lund
DEN
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
409
Peter John Jensen
pj multi sport
pj multi sport
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
pj multi sport
Grøn cirkel kl. 10:45
5 KM
408
Gitte Cilleborg
Pj multisport
Pj multisport
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Pj multisport
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
407
Cecilie Cilleborg
Pj multisport
Pj multisport
DEN
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Pj multisport
Grøn cirkel kl. 10:45
10 KM
126
Maria Stensgaard Karlsen
Hewima
Hewima
DEN
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Hewima
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
Bettina Frederiksen
RunningNow
RunningNow
DEN
Jeg deltager formentlig ikke
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
RunningNow
Jeg deltager formentlig ikke
5 KM
28
Lene Vestergaard
Runningnow
Runningnow
DEN
Blå trekant kl. 08:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Runningnow
Blå trekant kl. 08:45
5 KM
125
René Lebeck Andersen
DEN
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
200
Rasmus Nielsen
DEN
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
334
pia ritter
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
332
Stine Gunderse
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul cirkel kl. 10:30
10 KM
459
Tore K. Ravn
DEN
Orange cirkel kl. 11:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange cirkel kl. 11:00
10 KM
458
Jesper Larsen
DEN
Orange cirkel kl. 11:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange cirkel kl. 11:00
10 KM
327
Elias Larsen Sojat
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
326
David Larsen Sojat
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul cirkel kl. 10:30
5 KM
325
Anders Larsen
DEN
Gul cirkel kl. 10:30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul cirkel kl. 10:30
10 KM
186
Mathilde Hermansen
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
185
Emma Hermansen
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
221
Thomas Poulsen
DEN
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
201
Lotte Eriksen
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
228
Heidi Kristensen
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
92
Birgitte Jul Kiil
DEN
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
48
Jeppe Jul Kiil
DEN
Rød trekant kl. 09:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Rød trekant kl. 09:00
10 KM
72
Per Roland
DEN
Rød trekant kl. 09:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Rød trekant kl. 09:00
10 KM
71
Berit Christensen
DEN
Rød trekant kl. 09:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Rød trekant kl. 09:00
10 KM
109
thomas larsen
DEN
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
213
Martina Katrine Staub
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
206
Jacob Bøgh Sørensen
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
205
René Pedersen
DEN
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
389
Kasper Theis
CRAZY RUNNERS HORSENS
CRAZY RUNNERS HORSENS
DEN
Blå cirkel kl. 10:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
CRAZY RUNNERS HORSENS
Blå cirkel kl. 10:00
10 KM
198
Annette Koldby Vestergaard
Randers Freja Motion
Randers Freja Motion
DEN
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Randers Freja Motion
Orange trekant kl. 09:45
10 KM
196
Birgit Klank Christensen
Randers Freja Motion
Randers Freja Motion
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Randers Freja Motion
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
93
Michael Thomsen
DEN
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
130
Jon Langager
DEN
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
216
Jeanette Staal
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
215
Jette Abild Jensen
DEN
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange trekant kl. 09:45
5 KM
117
Joan A. Jensen
DEN
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Gul trekant kl. 09:15
5 KM
105
Kenneth Damkjær
Egebakkeskolen
Egebakkeskolen
DEN
Gul trekant kl. 09:15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Egebakkeskolen
Gul trekant kl. 09:15
10 KM
«
1
2
...
9
10
11
12
13
»