Toggle navigation
Events
Kommende events
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
21/01 - Vinterløbet - Ceres Park 2024
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
5 KM
10 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Ukendt land
Antal: 635
Startnr.
Deltager
Klub
Land
Startgruppe
Distance
638
Simon Jeppe Bjerg
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
637
Andreas Dybdahl
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
636
Bård Hovden
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
635
Isabell Lippert
AGF Atletik
AGF Atletik
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
AGF Atletik
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
634
Piotr Kuczmanski
Run For Friendship
Run For Friendship
DEN
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Run For Friendship
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
633
Kasper Hoberg Damgaard
Århus PI
Århus PI
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Århus PI
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
632
Carsten Lind
Copenhagen Frontrunners
Copenhagen Frontrunners
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Copenhagen Frontrunners
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
631
Henning Elkjær Nielsen
Copenhagen Mermates
Copenhagen Mermates
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Copenhagen Mermates
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
630
Jan Skriver Sørensen
Odder Atletik & Motion
Odder Atletik & Motion
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Odder Atletik & Motion
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
629
Jesper Hornsleth
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
628
Brian Oster Hansen
Aarhus 1900 A/L
Aarhus 1900 A/L
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarhus 1900 A/L
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
627
Michael Madsen
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
626
Simon Sand
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
625
Anders Bager
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
624
Thomas Jørgensen
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
623
Kristine Jørgensen
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
622
Tine Buchholdt
DEN
Orange cirkel kl. 11:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange cirkel kl. 11:00
5 KM
621
Tenna Toftgaard
DEN
Orange cirkel kl. 11:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Orange cirkel kl. 11:00
10 KM
620
Rie Moos Villumsen
Vejle IF
Vejle IF
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Vejle IF
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
619
Glenn Krogh
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
618
Rasmus Søelund
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
617
Dorrit B. Nielsen
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
616
Mikael Eggert Jørgensen
BMI Løb & Motion
BMI Løb & Motion
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
BMI Løb & Motion
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
615
Theo Gervang
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
614
Rasmus Egede
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
613
Dora Marie Weis Lasthein
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
597
Christine Hingelberg
DEN
Blå trekant kl. 08:45
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Blå trekant kl. 08:45
5 KM
496
Søren Nielsen
Run For Friendship
Run For Friendship
DEN
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Run For Friendship
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
612
Hanne Kildegaard
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
611
Jesper Blak
Løbeshop.dk
Løbeshop.dk
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Løbeshop.dk
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
610
Tina Lynge Blak Tina Lynge Blak
Løbeshop.dk
Løbeshop.dk
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Løbeshop.dk
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
609
Mette Holm
Løbeshop.dk
Løbeshop.dk
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Løbeshop.dk
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
608
Rene Jensen
Løbeshop.dk
Løbeshop.dk
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Løbeshop.dk
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
600
Jesper Petersen
Løbeshop.dk
Løbeshop.dk
DEN
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Løbeshop.dk
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
599
Rolf Andersen
Løbeshop.dk
Løbeshop.dk
DEN
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Løbeshop.dk
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
607
Torsten Hinge
Moesgaard Museum
Moesgaard Museum
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Moesgaard Museum
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
606
Jesper Mose
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
605
Mette Mose
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
604
Elisabeth Sønderup
Team Triathlon Herning
Team Triathlon Herning
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Team Triathlon Herning
Grøn trekant kl. 13.15
5 KM
603
Johnny Sørensen Bak
Århus 1900
Århus 1900
DEN
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Århus 1900
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
598
Peter Holbech Andersen
Odder triatlonklub
Odder triatlonklub
DEN
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Odder triatlonklub
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
602
Johan Kongshaug Stoltz
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
601
Christian Kampmann Ladegaard
DEN
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Grøn trekant kl. 13.15
10 KM
509
Casper Kvitzau
DEN
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
508
Emma Kvitzau
DEN
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Blå trekant kl. 12.30
10 KM
554
Celina Kaarup
DEN
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
553
Jens Preusse
DEN
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
552
Anika Kaarup
DEN
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
551
Tine Kaarup
DEN
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
550
Betinna Schmidt
BSJ/VAM
BSJ/VAM
DEN
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
BSJ/VAM
Rød trekant kl. 12.45
10 KM
1
2
3
...
13
»