Startnr. | Deltager | Hold | Firma/Arbejdsplads | Distance |
51-5 | Løber 5
Aarhus Motion Ambassadører
| Aarhus Motion Ambassadører | | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Aarhus Motion Ambassadører | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
51-4 | Løber 4
Aarhus Motion Ambassadører
| Aarhus Motion Ambassadører | | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Aarhus Motion Ambassadører | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
51-3 | Løber 3
Aarhus Motion Ambassadører
| Aarhus Motion Ambassadører | | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Aarhus Motion Ambassadører | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
51-2 | Løber 2
Aarhus Motion Ambassadører
| Aarhus Motion Ambassadører | | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Aarhus Motion Ambassadører | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
51-1 | Løber 1
Aarhus Motion Ambassadører
| Aarhus Motion Ambassadører | | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Aarhus Motion Ambassadører | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
11006-5 | Anne-Lise Bache Scheirup
AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1
| AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1 | AUH P, ADA, KDM | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
11006-4 | Mathilde Dalgaard
AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1
| AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1 | AUH P, ADA, KDM | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
11006-3 | Sigrid Barfod
AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1
| AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1 | AUH P, ADA, KDM | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
11006-2 | Anna Bundgård Nielsen
AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1
| AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1 | AUH P, ADA, KDM | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
11006-1 | Mette Bonde Nielsen
AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1
| AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1 | AUH P, ADA, KDM | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
AUH P, ADA, KDM Walk Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
1796-5 | Løber 1 KDM
AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1
| AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1 | AUH P, ADA, KDM | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1796-4 | Tim Winther
AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1
| AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1 | AUH P, ADA, KDM | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1796-3 | Anna Friis
AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1
| AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1 | AUH P, ADA, KDM | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1796-2 | Kristian Rosgaard Lauridsen
AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1
| AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1 | AUH P, ADA, KDM | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1796-1 | Matilde Myrtue Hegnsgaard
AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1
| AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1 | AUH P, ADA, KDM | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
AUH P, ADA, KDM Stafet Hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
48-5 | Tenna Mikkelsen
Den Grønne Asparges Stafet Hold 1
| Den Grønne Asparges Stafet Hold. | Den Grønne Asparges | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Den Grønne Asparges Stafet Hold. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
48-4 | Daniel Greibe
Den Grønne Asparges Stafet Hold 1
| Den Grønne Asparges Stafet Hold. | Den Grønne Asparges | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Den Grønne Asparges Stafet Hold. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
48-3 | Jens Tu
Den Grønne Asparges Stafet Hold 1
| Den Grønne Asparges Stafet Hold. | Den Grønne Asparges | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Den Grønne Asparges Stafet Hold. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
48-2 | Jakob
Den Grønne Asparges Stafet Hold 1
| Den Grønne Asparges Stafet Hold. | Den Grønne Asparges | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Den Grønne Asparges Stafet Hold. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
48-1 | Tom Jensen
Den Grønne Asparges Stafet Hold 1
| Den Grønne Asparges Stafet Hold. | Den Grønne Asparges | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Den Grønne Asparges Stafet Hold. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
10986-5 | Deltager 5
Scan Choco A/S Walk Hold 3
| Scan Choco A/S Walk Hold 3 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Walk Hold 3 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10986-4 | Jan Jensen
Scan Choco A/S Walk Hold 3
| Scan Choco A/S Walk Hold 3 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Walk Hold 3 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10986-3 | Flemming Rost
Scan Choco A/S Walk Hold 3
| Scan Choco A/S Walk Hold 3 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Walk Hold 3 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10986-2 | Jeanette Søsted
Scan Choco A/S Walk Hold 3
| Scan Choco A/S Walk Hold 3 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Walk Hold 3 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10986-1 | Helene Lemming
Scan Choco A/S Walk Hold 3
| Scan Choco A/S Walk Hold 3 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Walk Hold 3 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10987-5 | Deltager 5
Scan Choco A/S Walk Hold 2
| Scan Choco A/S Walk Hold 2 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Walk Hold 2 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10987-4 | Deltager 4
Scan Choco A/S Walk Hold 2
| Scan Choco A/S Walk Hold 2 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Walk Hold 2 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10987-3 | Eva
Scan Choco A/S Walk Hold 2
| Scan Choco A/S Walk Hold 2 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Walk Hold 2 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10987-2 | Bruno Jakobsen
Scan Choco A/S Walk Hold 2
| Scan Choco A/S Walk Hold 2 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Walk Hold 2 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10987-1 | Birgitte Mikkelsen
Scan Choco A/S Walk Hold 2
| Scan Choco A/S Walk Hold 2 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Walk Hold 2 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
47-5 | Kristian Hyllested
Scan Choco A/S Stafet Hold 1
| Scan Choco A/S Stafet Hold 1 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Stafet Hold 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
47-4 | Camilla Aagaard
Scan Choco A/S Stafet Hold 1
| Scan Choco A/S Stafet Hold 1 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Stafet Hold 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
47-3 | Ronnie Moslund
Scan Choco A/S Stafet Hold 1
| Scan Choco A/S Stafet Hold 1 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Stafet Hold 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
47-2 | Karsten Grønbæk
Scan Choco A/S Stafet Hold 1
| Scan Choco A/S Stafet Hold 1 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Stafet Hold 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
47-1 | Morten Huus-Vestergaard
Scan Choco A/S Stafet Hold 1
| Scan Choco A/S Stafet Hold 1 | Scan Choco A/S | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Scan Choco A/S Stafet Hold 1 | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
10988-5 | Participant 5
LINDBERG Walk 5
| LINDBERG Walk 5 | LINDBERG | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
LINDBERG Walk 5 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10988-4 | Participant 4
LINDBERG Walk 5
| LINDBERG Walk 5 | LINDBERG | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
LINDBERG Walk 5 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10988-3 | Grønkjær Junior
LINDBERG Walk 5
| LINDBERG Walk 5 | LINDBERG | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
LINDBERG Walk 5 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10988-2 | Camilla Grønkjær
LINDBERG Walk 5
| LINDBERG Walk 5 | LINDBERG | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
LINDBERG Walk 5 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10988-1 | Lisbeth Thomsen
LINDBERG Walk 5
| LINDBERG Walk 5 | LINDBERG | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
LINDBERG Walk 5 | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
46-5 | Thomas Kirk
Andelsforeningen Nintendo
| Andelsforeningen Nintendo | Andelsforeningen Nintendo | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Andelsforeningen Nintendo | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
46-4 | Jonas Thusholt
Andelsforeningen Nintendo
| Andelsforeningen Nintendo | Andelsforeningen Nintendo | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Andelsforeningen Nintendo | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
46-3 | Rasmus Nymann
Andelsforeningen Nintendo
| Andelsforeningen Nintendo | Andelsforeningen Nintendo | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Andelsforeningen Nintendo | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
46-2 | René Gimm
Andelsforeningen Nintendo
| Andelsforeningen Nintendo | Andelsforeningen Nintendo | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Andelsforeningen Nintendo | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
46-1 | Thomas Kirk
Andelsforeningen Nintendo
| Andelsforeningen Nintendo | Andelsforeningen Nintendo | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Andelsforeningen Nintendo | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
1795-5 | Oscar Tranberg
Eventyrsport Stafet Team 1
| Eventyrsport Stafet Team 1 | Eventyrsport | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Eventyrsport Stafet Team 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1795-4 | Rasmus Stagsted
Eventyrsport Stafet Team 1
| Eventyrsport Stafet Team 1 | Eventyrsport | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Eventyrsport Stafet Team 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1795-3 | Simon Schmidt
Eventyrsport Stafet Team 1
| Eventyrsport Stafet Team 1 | Eventyrsport | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Eventyrsport Stafet Team 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1795-2 | Christian Lysdahl
Eventyrsport Stafet Team 1
| Eventyrsport Stafet Team 1 | Eventyrsport | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Eventyrsport Stafet Team 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1795-1 | Jeppe Schmidt
Eventyrsport Stafet Team 1
| Eventyrsport Stafet Team 1 | Eventyrsport | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Eventyrsport Stafet Team 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|