Startnr. | Deltager | Hold | Firma/Arbejdsplads | Distance |
10270-5 | Katja Møller Clausen
Horten Advokatpartnerselskab Walk Hold 3
| Horten Advokatpartnerselskab Wa. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab Wa. | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10270-4 | Marianne Balle
Horten Advokatpartnerselskab Walk Hold 3
| Horten Advokatpartnerselskab Wa. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab Wa. | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10270-3 | Anja Lunde
Horten Advokatpartnerselskab Walk Hold 3
| Horten Advokatpartnerselskab Wa. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab Wa. | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10270-2 | Pia Tretow
Horten Advokatpartnerselskab Walk Hold 3
| Horten Advokatpartnerselskab Wa. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab Wa. | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10270-1 | Heidi Batz Danielsen
Horten Advokatpartnerselskab Walk Hold 3
| Horten Advokatpartnerselskab Wa. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab Wa. | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
449-5 | Thomas Søgaard Hansen
Horten Advokatpartnerselskab Stafet Hold 2
| Horten Advokatpartnerselskab St. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab St. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
449-4 | Frederik Kold Galsgaard
Horten Advokatpartnerselskab Stafet Hold 2
| Horten Advokatpartnerselskab St. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab St. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
449-3 | Jacob Lautrup
Horten Advokatpartnerselskab Stafet Hold 2
| Horten Advokatpartnerselskab St. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab St. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
449-2 | Emily Thoboe
Horten Advokatpartnerselskab Stafet Hold 2
| Horten Advokatpartnerselskab St. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab St. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
449-1 | Debbie Lund
Horten Advokatpartnerselskab Stafet Hold 2
| Horten Advokatpartnerselskab St. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab St. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
448-5 | Bo Juul Jensen
Horten Advokatpartnerselskab Stafet Hold 1
| Horten Advokatpartnerselskab St. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab St. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
448-4 | Tina Toft
Horten Advokatpartnerselskab Stafet Hold 1
| Horten Advokatpartnerselskab St. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab St. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
448-3 | Betina Vistisen
Horten Advokatpartnerselskab Stafet Hold 1
| Horten Advokatpartnerselskab St. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab St. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
448-2 | Flemming Bastholm
Horten Advokatpartnerselskab Stafet Hold 1
| Horten Advokatpartnerselskab St. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab St. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
448-1 | Mette Schøler Ladefoged
Horten Advokatpartnerselskab Stafet Hold 1
| Horten Advokatpartnerselskab St. | Horten Advokatpartnerselskab | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Horten Advokatpartnerselskab St. | Onsdag d. 1. september 5 x 5 km stafet |
|
10712-5 | Walther Damgaard Laursen
Nordic Panels
| Nordic Panels | | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Nordic Panels | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10712-4 | Søren Houge Laursen
Nordic Panels
| Nordic Panels | | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Nordic Panels | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10712-3 | Helene Damgaard Laursen
Nordic Panels
| Nordic Panels | | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Nordic Panels | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10712-2 | Bettina Meineche Andersen
Nordic Panels
| Nordic Panels | | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Nordic Panels | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10712-1 | Else Meineche Laursen
Nordic Panels
| Nordic Panels | | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Nordic Panels | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
1047-5 | Rikke Kaastrup-Hansen
Wind University hold 1
| Wind University hold 1 | Siemens Gamesa | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Wind University hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1047-4 | Pernille Nielsen
Wind University hold 1
| Wind University hold 1 | Siemens Gamesa | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Wind University hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1047-3 | Jens Erik Knudsen
Wind University hold 1
| Wind University hold 1 | Siemens Gamesa | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Wind University hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1047-2 | Lyubomir Ivanov
Wind University hold 1
| Wind University hold 1 | Siemens Gamesa | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Wind University hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1047-1 | Thomas Christensen
Wind University hold 1
| Wind University hold 1 | Siemens Gamesa | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Wind University hold 1 | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
10630-5 | Marie Gjesing Fuglholt Thomsen
Regionshospitalet Randers Walk Hold 1 - 2
| Regionshospitalet Randers Walk . | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Walk . | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10630-4 | Helene Bang Rasmussen
Regionshospitalet Randers Walk Hold 1 - 2
| Regionshospitalet Randers Walk . | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Walk . | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10630-3 | Nadja Lomholt-Bek
Regionshospitalet Randers Walk Hold 1 - 2
| Regionshospitalet Randers Walk . | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Walk . | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10630-2 | Mathilde Funder Barslund
Regionshospitalet Randers Walk Hold 1 - 2
| Regionshospitalet Randers Walk . | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Walk . | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10630-1 | Helle Bruun Pedersen
Regionshospitalet Randers Walk Hold 1 - 2
| Regionshospitalet Randers Walk . | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Walk . | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10639-5 | Kirsten/Anne Kølbæk
Lægerne Kirstinelund Walk
| Lægerne Kirstinelund Walk | Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Lægerne Kirstinelund Walk | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10639-4 | Saundari Sørensen
Lægerne Kirstinelund Walk
| Lægerne Kirstinelund Walk | Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Lægerne Kirstinelund Walk | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10639-3 | Pia Sabroe Christiansen
Lægerne Kirstinelund Walk
| Lægerne Kirstinelund Walk | Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Lægerne Kirstinelund Walk | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10639-2 | Tine Søndergaard
Lægerne Kirstinelund Walk
| Lægerne Kirstinelund Walk | Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Lægerne Kirstinelund Walk | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
10639-1 | Falke/Martin Svensson
Lægerne Kirstinelund Walk
| Lægerne Kirstinelund Walk | Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
Lægerne Kirstinelund Walk | Torsdag d. 2. september 5 km walk |
|
1266-5 | Ib Brinch-Jensen
Lægerne Kirstinelund
| Lægerne Kirstinelund | Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1266-4 | Kirstine Harbo Nielsen
Lægerne Kirstinelund
| Lægerne Kirstinelund | Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1266-3 | Ole Bülow
Lægerne Kirstinelund
| Lægerne Kirstinelund | Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1266-2 | Betina Elbrønd Olsen
Lægerne Kirstinelund
| Lægerne Kirstinelund | Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1266-1 | Ole Bülow
Lægerne Kirstinelund
| Lægerne Kirstinelund | Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Lægerne Kirstinelund | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
10575-5 | Amalie Andreasen
TEAM HOBRO
| TEAM HOBRO | Matas | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
TEAM HOBRO | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10575-4 | Katrine Andersen
TEAM HOBRO
| TEAM HOBRO | Matas | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
TEAM HOBRO | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10575-3 | Michelle Damborg
TEAM HOBRO
| TEAM HOBRO | Matas | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
TEAM HOBRO | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10575-2 | Nanna Emilie Kamp
TEAM HOBRO
| TEAM HOBRO | Matas | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
TEAM HOBRO | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
10575-1 | Nathalie Stiller
TEAM HOBRO
| TEAM HOBRO | Matas | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
Hold | Distance |
TEAM HOBRO | Onsdag d. 1. september 5 km walk |
|
1333-5 | Deltager 5
Regionshospitalet Randers Anæstesien 2
| Regionshospitalet Randers Anæst. | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Anæst. | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1333-4 | Deltager 4
Regionshospitalet Randers Anæstesien 2
| Regionshospitalet Randers Anæst. | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Anæst. | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1333-3 | Anne Tøttrup
Regionshospitalet Randers Anæstesien 2
| Regionshospitalet Randers Anæst. | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Anæst. | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1333-2 | Signe Sahlertz
Regionshospitalet Randers Anæstesien 2
| Regionshospitalet Randers Anæst. | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Anæst. | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
1333-1 | Kurt Dengsøe
Regionshospitalet Randers Anæstesien 2
| Regionshospitalet Randers Anæst. | Regionshospitalet Randers | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|
Hold | Distance |
Regionshospitalet Randers Anæst. | Torsdag d. 2. september 5 x 5 km stafet |
|