Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
3062 | Sirius Skals
NMD Pharma A/S
| NMD Pharma A/S | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
NMD Pharma A/S | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3063 | Maja Knudsen | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3064 | Noah Graa | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3065 | Sanne Rasmussen | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3066 | kasper knudsen | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3067 | Jes Verner Juhl Sørensen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
3068 | Noah Agerbo | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3069 | Casper Agerbo
Aarhus 1900
| Aarhus 1900 | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Aarhus 1900 | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3070 | Tobias Agerbo | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3071 | Susanne Agerbo | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3072 | Susan Hoff | | A | 10:31 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:31 | Lørdag 3 km walk |
|
3073 | Noah Højland Knudsen | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3074 | Linda Højland | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3075 | Navarana Fleischer Ringling | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
3076 | Frederikke Hellerup | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
3077 | Anita Doktor
Randers Freja Triathlon
| Randers Freja Triathlon | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Randers Freja Triathlon | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
3078 | Jette Vorre | | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:48 | Lørdag 10 km |
|
3081 | Peter Lyng | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
3082 | Lasse Lyng | | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
3083 | Anne-Katrine Frovst | | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
3084 | Kristina Gissel | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
3085 | Jesper Lyng | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
3086 | Caroline Gissel Lyng | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
3087 | Mathilde Gissel Lyng | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
3088 | Marie Kynde Lyng Jensen | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
3089 | Magnus Lyng Jensen | | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
3090 | Mads Lyng Jensen | | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
3091 | Tobias Jensen | | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
3092 | Line Lyng | | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:34 | Lørdag 3 km walk |
|
3093 | Niels Von Esmarch | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
3094 | Ketty Jensen | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
3095 | Søren Storebjerg
Hundslund IF
| Hundslund IF | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Hundslund IF | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
3096 | Lene Wriedt | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
3097 | Peter Postawa
Brabrand IF Motion
| Brabrand IF Motion | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Brabrand IF Motion | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
3098 | Janne Pedersen | | B | 10:03 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 3 km |
|
3099 | Sonny jensen | | B | 10:03 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 3 km |
|
3100 | Bettina Brown | | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
3101 | Kenneth Hansen | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3102 | Rasmus Hansen | | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:50 | Søndag 3 km |
|
3103 | Mette Hansen | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
3104 | Johannes Hansen | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
3105 | Julia Beck Søndergaard
AAB-IFF
| AAB-IFF | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
AAB-IFF | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
3106 | Helle Nielsen
AAB-IFF
| AAB-IFF | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
AAB-IFF | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
3107 | hanne sommer | | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
3108 | Jesper Mortensen | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
3109 | Ea Michelle Speedtsberg Bødker-Iversen
Assentoft Løbeklub
| Assentoft Løbeklub | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Assentoft Løbeklub | A | 10:10 | Søndag 10 km |
|
3110 | Xander Tange Brøndberg
RunnersDK Randers
| RunnersDK Randers | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
RunnersDK Randers | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
3111 | Karsten Brøndberg
RunnersDK Randers
| RunnersDK Randers | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
RunnersDK Randers | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
3112 | Mette Nilsen
Nittedal IL
| Nittedal IL | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Nittedal IL | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
3113 | Claus Nilsen
CK Nittedal
| CK Nittedal | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
CK Nittedal | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|