Startnr. | Deltager | Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
201 | Nor Haubuf | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
202 | Carla Frahm | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
203 | Ole Frahm
Frode Laursen
| Frode Laursen | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Frode Laursen | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
204 | Sophia Frahm | | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
205 | Betina Frahm | | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
206 | Frank Radich-Holde
Dans i LIVET
| Dans i LIVET | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Dans i LIVET | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
207 | Lars Roslyng | | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
208 | Christian Roslyng | | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
209 | Gustav Roslyng | | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
210 | Jannie Roslyng | | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:28 | Lørdag 3 km |
|
211 | Amond Adsersen | | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
212 | Amalie Sofie Kolbæk | | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
213 | Mille b. Helstrup
Århus Hash House Harriers
| Århus Hash House Harriers | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Århus Hash House Harriers | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
214 | Lotte Mikkelsen
Århus Hash House Harriers
| Århus Hash House Harriers | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Århus Hash House Harriers | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
215 | Katrine Lisbygd Nielsen
Rabble Aarhus
| Rabble Aarhus | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Rabble Aarhus | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
216 | Rune Seier Theilgaard
Fru
| Fru | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Fru | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
217 | Malte Seier Theilgaard | | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
218 | Allan Theilgaard | | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:25 | Lørdag 3 km |
|
219 | Stine Seier Theilgaard
Fru
| Fru | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Fru | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
220 | Kirsten Rosander Sørensen | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
221 | Ove Jensen | | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
222 | Jane Mortensen | | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
223 | Peter Skiffard Pedersen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
224 | Pia Gebauer | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
225 | Isa Bouweriks | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
226 | Zoé Bouweriks | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
227 | Kamilla Mortensen | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
228 | Tina Schøler | | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 5 km |
|
229 | Anja Jensen | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
230 | Steffen Morth | | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 09:30 | Søndag 5 km |
|
231 | Gert Thomsen | | A | 10:00 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 3 km walk |
|
232 | Merete Friis Nordstrøm | | C | 10:06 | Lørdag 3 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | C | 10:06 | Lørdag 3 km |
|
233 | Jonna Isager | | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
234 | Flemming Isager Jensen | | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | B | 10:03 | Lørdag 5 km |
|
235 | Thomas Søgaard
Aalborg Road Runners
| Aalborg Road Runners | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
Aalborg Road Runners | A | 10:45 | Lørdag 10 km |
|
236 | Daniel Søgaard | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
237 | Estrid Ida Heilskov | | A | 10:31 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:31 | Lørdag 3 km walk |
|
238 | Ole Nielsen | | A | 10:31 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:31 | Lørdag 3 km walk |
|
239 | Kirsten Nielsen | | A | 10:31 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:31 | Lørdag 3 km walk |
|
240 | Anonym Deltager | | A | 10:00 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 3 km walk |
|
241 | Louise Heilskov
MOMA
| MOMA | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
MOMA | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
242 | Mads Heilskov Rasmussen | | A | 10:00 | Lørdag 3 km walk |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 3 km walk |
|
243 | Allan Jensen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
244 | Jeanette Jensen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
245 | Victor Jensen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
246 | Emil Jensen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
247 | Anton Harrits-Nielsen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
248 | Lauge Harrits-Nielsen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
249 | Anders Nielsen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
250 | Eske Harrits-Nielsen | | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|
Klub/Firma/Sponsor | Startgrp. | Starttid | Distance |
- | A | 10:00 | Lørdag 5 km |
|