Toggle navigation
Events
Kommende events
20/04 - Ree Park Safari Run 2024
15/06 - Shake Out Run 2024
15/06 - name it børneløbet 2024
16/06 - BESTSELLER Aarhus City Halvmarathon 2024
20/08 til 22/08 - DHL Stafetten 2024
30/08 - Tunø Løbet 2024
29/09 - Løbeshop.dk Moesgaard Trail Run 2024
21/10 til 27/10 - VIRTUEL - Løb for Knæk Cancer 2024
26/10 - Løb for Knæk Cancer 2024
Afsluttede events
21/01 - Vinterløbet - Ceres Park 2024
04/02 - Vinterløbet - Hermans 2024
03/03 - Vinterløb - Mindeparken 2024
17/03 - Vinterløbet - Eskelund 2024
Resultater & Billeder
Resultater
Billeder
Nyheder
Nyheder
Træningsblog
Træningsblog
Partner
Partner
Vores sponsorer
Aarhus Motion
AM
Kontakt
Om Aarhus Motion
Online Magasin
Officials
Miljøtiltag
Vi støtter
Udlodningsportal
Log ind
Søg
Log ind
Alle
5 KM
10 KM
15 KM
Alle køn
Mænd
Kvinder
Alle lande
Danmark
Norge
Polen
Spanien
Storbritannien
Ukendt land
USA
Antal: 1489
Startnr.
Deltager
Kategori
Klub
Land
Startgruppe
Distance
852
Dorte Balslev
LINDBERG Aktiv
-
LINDBERG Aktiv
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
LINDBERG Aktiv
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
851
Kristian Vang Sørensen
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
850
Kirsten Lippert
MTM Motion
-
MTM Motion
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
MTM Motion
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
849
Steffen Morth
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
848
Anja Jensen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
847
Joan A. Jensen
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
846
Annie Sølvsten Jensen
-
DEN
Startgruppe F - kl.10:10
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe F - kl.10:10
5 KM
845
Klaus Duelund
Nim IF
-
Nim IF
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Nim IF
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
844
Rikke Gejl
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
15 KM
843
Simon Roug
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
842
Aksel Roug
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
15 KM
841
Hans Peter Roug
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
840
Peter Voldstedlund
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
839
Isak Kjærgård Thulesen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
838
Lene Gudiksen Nielsen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
837
Peter Hoe
Distancerunning.dk
-
Distancerunning.dk
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Distancerunning.dk
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
836
Celine Chauvire
-
DEN
Startgruppe D - kl.10:06
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe D - kl.10:06
10 KM
835
Henrik Valdemar Juhl
Per Aarsleff A/S
-
Per Aarsleff A/S
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Per Aarsleff A/S
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
834
Lasse Kampmann
Aarsleff
-
Aarsleff
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarsleff
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
833
Gustav Birkefeldt Svejstrup
Aarsleff
-
Aarsleff
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarsleff
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
832
Mette Klaaborg Laursen
Aarsleff
-
Aarsleff
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarsleff
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
831
Kristian Hjelm Jakobsen
Aarsleff
-
Aarsleff
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarsleff
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
830
Marianne Nielsen
Aarsleff
-
Aarsleff
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarsleff
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
829
Hanne Brusen Nielsen
Aarsleff
-
Aarsleff
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarsleff
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
828
Rikke Lillevang
Aarsleff
-
Aarsleff
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarsleff
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
827
Jan Bitsch
Per Aarsleff A/S
-
Per Aarsleff A/S
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Per Aarsleff A/S
Startgruppe A - kl.10:00
15 KM
826
Louise Buhl Holst Thernøe
Aarsleff
-
Aarsleff
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarsleff
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
825
Søren Wind Stokbæk
Aarsleff
-
Aarsleff
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarsleff
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
824
Kristian Palm
Aarsleff
-
Aarsleff
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Aarsleff
Startgruppe A - kl.10:00
10 KM
823
Sune Bjerg
Lead Supply
-
Lead Supply
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Lead Supply
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
822
Juan Lago
Lead Supply
-
Lead Supply
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Lead Supply
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
821
Stefan Vinding
Lead Supply
-
Lead Supply
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Lead Supply
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
820
Natascha Pustelnik
Lead Supply
-
Lead Supply
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Lead Supply
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
819
Riku Laine
Lead Supply
-
Lead Supply
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Lead Supply
Startgruppe A - kl.10:00
10 KM
818
Kathrine Nielsen
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
5 KM
817
Jytte Nissen
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
816
Henrik Dolleris
Kamstrup A/S
-
Kamstrup A/S
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Kamstrup A/S
Startgruppe E - kl.10:08
15 KM
815
Ulla Solholm Olsen
Irma-pigerne
-
Irma-pigerne
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Irma-pigerne
Startgruppe G - kl.10:12
10 KM
814
Natalie Kyhn
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
813
Kasper Kyhn
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
10 KM
812
Inge Kyhn
-
DEN
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe G - kl.10:12
5 KM
811
Thomas Lind
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
810
Mikkel Thesbjerg Andersen
-
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
809
Simon Foss Jensen
Løbeshop.dk
-
Løbeshop.dk
DEN
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Løbeshop.dk
Startgruppe A - kl.10:00
5 KM
807
Steen Nielsen
MTM Motion
-
MTM Motion
DEN
Startgruppe B - kl.10:02
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
MTM Motion
Startgruppe B - kl.10:02
5 KM
806
Pernille Bugge
MTM Motion
-
MTM Motion
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
MTM Motion
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
805
Anja Staun
MTM Motion
-
MTM Motion
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
MTM Motion
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
804
Simon Wind
MTM Motion
-
MTM Motion
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
Klub
Startgruppe
Distance
MTM Motion
Startgruppe C - kl.10:04
10 KM
803
Heidi Foss Jensen
Løbeshop.dk
-
Løbeshop.dk
DEN
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
Klub
Startgruppe
Distance
Løbeshop.dk
Startgruppe C - kl.10:04
5 KM
802
Marco Mikkelsen
-
DEN
Startgruppe E - kl.10:08
15 KM
Klub
Startgruppe
Distance
-
Startgruppe E - kl.10:08
15 KM
«
1
2
...
12
13
14
15
16
...
30
»